به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به قم، یازدهمین دوره مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع) که از روز شنبه هفته جاری با حضور بالغ بر 4 هزار شرکت کننده، کار خود را آغاز کرده بود، لحظاتی قبل به کار خود پایان داد.
این دوره از مسابقات با حضور پر شور افرادی از اقشار مختلف و در ردههای سنی گوناگون به مدت یک هفته از ساعت 8 صبح تا حدود 10 شب برگزار و در نهایت لحظاتی قبل با پایان مرحله فینال حفظ کل رده سنی بالای 16 سال به کار خود پایان داد.
اسامی نهایی برگزیدگان مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع)، قبل به شرح زیر اعلام میشود:
اسامی برگزیدگان رشته قرائت تحقیق مقطع سنی زیر ۱۶ سال
۱ مهدی عبدلی البرز
۲ ماجد حمید قم
۲ محمدمهدی بهاری قزوین
۳ علیرضا خالقی اصفهان
اسامی برگزیدگان رشته قرائت تحقیق مقطع سنی بالای ۱۶ سال
۱ وحید خزایی تهران
۲ سید حمیدرضا مقدسی قم
۳ علیرضا رضایی خراسان رضوی
۳ احسان محمدی خراسان رضوی
برگزیدگان رشته ترتیل مقطع سنی زیر ۱۶ سال
۱ امیرعلی یادگاری تهران
۲ سبحان قاری تهران
۲ رضا میرزاعلیان اصفهان
۳ امیرمحمد خزایی تهران
۳ محمدجواد رمضانی تهران
برگزیدگان رشته ترتیل مقطع سنی بالای ۱۶ سال
۱ فواد مولودی کردستان
۲ بابک ولی زاده آذربایجان غربی
۲ علی پورسینا اصفهان
۳ سیدصادق کاظمی قم
۳ حسین جوان قم
۳ احمد رحیمی فرد مازندران
برگزیدگان رشته حفظ ۵ جزءمقطع سنی زیر ۱۶ سال
۱ حمیدرضا حسینی خراسان رضوی
۲ محمدمهدی حیدری قم
۳ سیدمحمدهادی حسینی خراسان رضوی
برگزیدگان رشته حفظ ۵ جزءمقطع سنی بالای ۱۶ سال
۱ هادی خانی قم
۲ محمدجواد حقیقی فارس
۳ سیدرضا میرهاشمی قم
۳مجتبی مهجور از خراسان جنوبی
برگزیدگان رشته حفظ ۱۰ جزءمقطع سنی زیر ۱۶ سال
۱ متین حق شناس آدرمنابادی اصفهان
۲ حسین ابراهیمی آذربایجان غربی
۳ سعید کریمی اصفهان
اسامی برگزیدگان رشته حفظ ۱۰ جزءمقطع سنی بالای ۱۶ سال
۱ محمد سیلاوی خوزستان
۲ علیرضا قلیزاده اردبیل
۲ سعید امانلو زنجان
۳ یوسف رحیمی زنجان
۳ حسام فیوضی رزگی خراسان رضوی
۳ علی صادقی تهران
اسامی برگزیدگان رشته حفظ ۲۰ جزءمقطع سنی زیر ۱۶ سال
۱ محمدرضا جعفرپور گیلان
۱ علی اکبر بهاری قم
۲ بنیامین کرمی البرز
۳ حسین کریمی لوئی قم
اسامی برگزیدگان رشته حفظ ۲۰ جزءمقطع سنی بالای ۱۶ سال
۱ مسعود سیاف زاده تهران
۱ سعید قره داشی خراسان رضوی
۲ مرتضی سعیدی مرکزی
۲ علی براتی اصفهان
۲ محمود باباخان تهران
۳ محمد لائینی مازندران
۳ علیرضا رحمانی یزد
اسامی برگزیدگان رشته حفظ کل مقطع سنی زیر ۱۶ سال
۱ علی فیضی تهران
۲ محمد محمودی آذربایجان شرقی
۳ علی بختیاری تهران
۳ علی نجف اصفهان
اسامی برگزیدگان رشته حفظ کل مقطع سنی بالای ۱۶ سال
۱ حسین خانیبیدگلی از اصفهان
۱ سیدحسین عالمی از قم
۲ عبدالله میاحی از خوزستان
۳ محمدعلی شریعتی قم
۳ محمدرضا احمدی از قم
یادآوری میشود، یازدهمین دوره مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع) از روز شنبه ۲۸ بهمن ماه، با حضور حدود 4 هزار متسابق از سراسر کشور کار خود را آغاز کرده و فردا جمعه چهارم اسفندماه، مراسم اختتامیه آن با حضور آیتالله مکارم شیرازی برگزار و از نفرات برتر در رشتههای مختلف تقدیر خواهد شد.
انتهای پیام/