کد خبر: 3804533
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان و دانشجویان دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سیاست‌های نادرست ترامپ اعتراض کردند.

اقدام احمقانه ترامپ نشانه تأثیرگذاری سپاه در جهان است

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان و دانشجویان دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز امروز در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سیاست‌های نادرست ترامپ اعتراض کردند.

عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، در این تجمع اظهار کرد: اقدام احمقانه ترامپ برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، نشان از تأثیرگذار بودن وجود سپاه پاسداران در جهان است.

وی با تبریک این اقتدار و عزت سپاه پاسداران را به فرمانده کل قوا و ملت شهیدپرور افزود: نقش تأثیرگذار سپاه پاسداران در منطقه موجب درماندگی استکبار جهانی شده و قطعاً شکست آمریکا در سوریه، عراق و ان‌شاءالله در یمن و فلسطین متوجه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بوده و این حاصل تفکر پاسداری و بسیجی رزمندگان اسلام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با بیان فرمایش امام راحل(ره) مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور هم نبود، گفت: ایران اسلامی به برکت وجود سپاه پاسداران و نقش ارزشمند آن در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، سازندگی و به‌ویژه در عرصه‌های دفاعی و نظامی نقش تأثیرگذاری در معادلات نظامی منطقه دارد تا جایی که بدون موافقت ایران اسلامی هیچ معادله‌ای در منطقه انجام نمی‌گیرد.

حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه سپاه و سرداران آن لرزه بر جان استکبار جهانی انداخته است، گفت: سپاه پاسداران همواره از حریم ارزش‌های الهی، اهل بیت دفاع و در عرصه پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی نقش آفرینی کرده است.

وی با بیان اینکه پاسداری ادامه زنجیره نبوت تا امامت است، افزود: امام راحل پاسداران را دستور آشکار فرمودند که اسلام را حفظ و به نسل‌های آینده منتقل کنند. روحیه ایثار، ازخودگذشتگی، انقلابی، شهادت طلبی، سازندگی، جهاد و ... از ویژگی‌های سپاه پاسداران است.

وی اظهار کرد: امروزه رویشی که در نسل جدید انقلاب بوده به مراتب خوب‌تر و پرتوان‌تر از نسل اول است. متأسفانه در جای‌جای کشور افرادی هستند که خواسته یا ناخواسته سیاست‌های خصمانه آمریکا را دنبال می‌کنند. باید به منظور شناسایی و مقابله با تأثیرگذاری آنان بر نسل جوان به‌صورت آگاهانه‌تری اقدام کنند.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به دانشگاهیان گفت: استادان، دانشجویانی و کارمندانی که در عرصه دانشگاه خدمت می‌کنند این امنیت را مدیون رزمندگان و پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر حافظان امنیت کشور هستند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: