کد خبر: 3812137
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
گروه فرهنگی- رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی، از برگزاری شب‌های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی در سال‌جاری خبر داد و گفت: امسال شب‌های خاطره با تلفیقی از دفاع مقدس و گام دوم انقلاب کار خود را ادامه خواهد داد که در این راستا کتابچه هایی با این موضوع به چاپ می‌رسد.

برگزاری شب‌های خاطره با محوریت «گام دوم انقلاب» در آذربایجان‌شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سیدمحمدحسین بلاغی، رئیس حوزه هنری استان، روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری شب‌های خاطره حوزه هنری استان، اظهار کرد: شب های خاطره از جمله برنامه‌های محوری حوزه هنری است که تاکنون سیزده عنوان برنامه، در قالب دفتر مطالعات ادبیات پایداری حوزه هنری، در این استان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه رویکرد کیفی این برنامه در سال جاری بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد، ادامه داد: با استفاده از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه‌ها، مدارس، نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی، در شب‌های خاطرات به موضوعات تخصصی هشت سال دفاع مقدس خواهیم پرداخت.

بلاغی همچنین ادامه داد: امسال در نظر داریم از خاطرات منحصر بفرد از جمله خاطرات رزمندگان بهداری، گردان امام حسین (ع) و جبهه غرب که تاکنون به آن موضوعات ورود پیدا نشده، بپردازیم.

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی، در ادامه از برگزاری شب های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی در سال جاری خبر داد و گفت: امسال شب‌های خاطره با تلفیقی از دفاع مقدس و گام دوم انقلاب کار خود را ادامه خواهد داد که در این راستا کتابچه هایی با این موضوع به چاپ می‌رسد.

وی تأکید کرد: همچنین برنامه های شب‌های خاطره در سال جاری، با دید هنری‌تر از قبل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: