کد خبر: 3812307
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
گروه اجتماعی- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، گفت: در کنار خودباوری که در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب مورد تاکید است، اعتماد به نفس و امید به آینده نیز از دیگر سرفصل های مهم این بیانیه است و عمل و حرکت در این مسیر می‌تواند راه سعادت و توسعه کشور را هموارتر کند.

حرکت در مسیر گام دوم انقلاب می‌تواند توسعه کشور را هموارتر کندبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام حسن کاملی فر، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه در گردهمایی حلقه‌های صالحین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تبریز، گفت: در کنار خودباوری که در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب مورد تاکید است، اعتماد به نفس و امید به آینده نیز از دیگر سرفصل های مهم این بیانیه است و عمل و حرکت در این مسیر می‌تواند راه سعادت و توسعه کشور را هموارتر کند.
وی اظهار کزد: خودباوری فرمول خطا ناپذیری است که توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی برای ملت ایران ترسیم شد و با عمل به این مهم در همه عرصه ها پیروز شدیم و به جهانیان ثابت کردیم که ما می‌توانیم.
حجت‌الاسلام کاملی فر توجه به مسایل معنوی را یکی از مهم‌ترین رئوس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد و اضافه کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی توجه و تاکید به مسایل دینی، معنوی و اخلاقی است که سبب موفقیت های بزرگی در عرصه های مختلف شده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، با بیان اینکه ایران اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری به روحیه خودباوری نیازمند است، گفت: در زمان حاضر که دشمنان انقلاب اسلامی با ترفند تحریم اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، همه مسئولان و مدیران عرصه‌های اقتصادی باید با روحیه انقلابی و خودباوری و اعتماد به نفس بیشتر و کار جهادی یک قدرت باز دارنده درون زای اقتصادی را در مقابل هجمه های دشمنان ایجاد کنند.
وی به فضیلت های ماه رمضان اشاره کرد و گفت: اخلاص در عمل و اجتناب از گناهان از الزامات بهره مندی از فرصت ها و فضیلت های این ماه نورانی است.
حجت‌الاسلام کاملی فر ادامه داد: ماه رمضان فرصت مغتنمی است تا انسان نسبت به انجام اعمال عبادی و ابراز بندگی در مقابل خداوند متعال بپردازد که در این زمینه دوری از گناه و محارم الهی و اخلاص در عمل از الزامات بهره مندی از فضایل این ماه است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: