کد خبر: 3820057
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مرحله شهرستانی چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن اوقاف تبریز به مدت دو روز ویژه آقایان و بانوان در تبریز برگزار شد.

مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف تبریز برگزار شد

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، مرحله شهرستانی چهل ودومین دوره مسابقات قرآن اوقاف تبریز به مدت دو روز از 25 الی 26 خردادماه جاری ویژه آقایان و بانوان در تبریز برگزار شد.
حسین عزیزعلی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه مجری مسابقات قرآن در سطح شهرستانی، استانی، کشوری و بین‌المللی است که امسال نیز چهل ودومین دوره رقابت‌های قرآنی در بخش شهرستانی برگزار شد.
وی با بیان اینکه تعداد 95 نفر آقا و 126 نفر از بانوان از تبریز در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: مسابقات در رشته‌های ترتیل، تفسیر، قرائت، دعاخوانی، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن و اذان برگزار شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: بعد از دو روز رقابت شرکت‌کنندگان مسابقات روز گذشته به پایان رسید و و نفرات برتر در بخش‌های مختلف مشخص شدند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: