کد خبر: 3790684
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
گروه فرهنگی ــ سرپرست حوزه هنری آذربایجان‌شرقی گفت: «شعر و سرود ولایت ۹۷» در آستانه چهل و یکمین سالروز قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۵۶ و به‌منظور جمع‌خوانی مردم آذربایجان در دیدار با مقام معظم رهبری توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی استان تولید شد.

سرود «ولایت 97» برای اجرا در دیدار با رهبر معظم انقلاب تولید شد

به گزارش ایکنا از آذربایجان شرقی، سید‌محمدحسین بلاغی، سرپرست حوزه هنری استان، امروز در جمع خبرنگاران، گفت: «شعر و سرود ولایت 97» در آستانه چهل و یکمین سالروز قیام مردم تبریز در 29 بهمن سال 56 و به‌منظور جمع‌خوانی مردم آذربایجان در دیدار با مقام معظم رهبری توسط حوزه هنری آذربایجان‌شرقی تولید شد.
وی افزود: از میان 32 شعر رسیده به دبیرخانه مستقر در حوزه هنری استان ارسال شد که در مرحله اول 8 شعر برگزیده شد و در نهایت 4 شعر با حضور کارشناسان کمیته فرهنگی ادبی دیدار رهبری، به مرحله نهایی راه یافت.
بلاغی ادامه داد: در مرحله نهایی، شعر حسن زرنقی برای جمع‌خوانی دیدار رهبری برگزیده شد.
وی با بیان اینکه لحن‌گذاری برای «سرود ولایت 97» به‌همت واحد موسیقی و سرود حوزه هنری استان، توسط سید‌محمد‌حسین بلاغی و میثم ناعمی انجام شده است، افزود: این سرود پس از ضبط و تکثیر میان اقشار مردمی که به دیدار مقام معظم رهبری خواهند رفت، در قالب سی دی قبل از مراسم دیدار، توزیع می‌شود.
سرپرست حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: سرود دیدار رهبری قرار است در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی‌ که همه ساله به‌مناسبت قیام 29 بهمن سال 56 تبریز برگزار می‌شود، توسط مشتاقان ولایت همخوانی شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: