کد خبر: 3803805
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
گروه فرهنگی ــ طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، «سیدمحمدحسین بلاغی» به عنوان رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی منصوب شد.

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی منصوب شد

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، «سیدمحمدحسین بلاغی» به‌عنوان رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به سوابق ارزنده و شایستگی‌های تعهدی و تخصصی جنابعالی، به پیشنهاد مدیرکل محترم امور استان‌ها و مجلس، شما را به‌عنوان رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی منصوب می‌نمایم.

نقش‌آفرینی مردم آذربایجان و تبریز سرافراز در طول تاریخ ایران اسلامی و به‌ویژه در پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌های دفاع مقدس، برازنده و کم‌نظیر بوده است. باورهای اصیل، روحیه ولایی، مواضع دین‌مدارانه و انقلابی آن خطه از میهن عزیزمان سرمایه‌ای مانا و قابل اتکا برای ایجاد تحول و جهش در حوزه فرهنگ و هنر انقلابی محسوب می‌شود.

امید است در گام دوم انقلاب اسلامی مقارن با چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از سرمایه‌های معنوی و علمی فرهیختگان و سایر اهالی فرهنگ و هنر آن استان در پیشبرد اهداف حوزه هنری انقلاب اسلامی موفق و سربلند باشید.
محسن مومنی شریف، رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

گفتنی است، سیدمحمدحسین بلاغی مبین از مهرماه ۱۳۹۷ سرپرستی حوزه هنری استان را بر عهده داشت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: