کد خبر: 3813204
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
گروه اجتماعی ــ معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد تبریز گفت: نخستین کمپین روزه‌داری و سلامت در تبریز با مشارکت ۱۰۰ نفر از دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه برگزار می‌شود.

نخستین کمپین روزه‌داری و سلامت برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سعید وحیدی‌مهر، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، امروز، سی‌ام اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران گفت: نخستین کمپین روزه‌داری و سلامت در تبریز با مشارکت ۱۰۰ نفر از دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه در راستای آشناکردن مردم با فواید روزه‌داری و تأثیرات آن بر سلامت جسمی و روحی و ارائه خدمات پزشکی برای مراجعان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: خدمات پزشکی این کمپین شامل کنترل فشارخون، تعیین شاخص توده بدنی(BMI)، کنترل قند خون و ارائه خدمات مشاوره‌ای زیر نظر پزشک و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی واحد تبریز خواهد بود.

وی تأکید کرد: برگزاری این کمپین گامی برای اجرای یکی از مضامین اصلی بسته تحول و نوآوری آموزش پزشکی وزارت بهداشت (آموزش پاسخگوی اجتماعی) است.

وحیدی‌مهر از استقرار تیم پزشکی این کمپین در مجتمع‌های تجاری لاله پارک و ستاره باران شهر تبریز در روزهای ۳۱ اردیبهشت و یکم خردادماه سالجاری خبر داد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: