کد خبر: 3813727
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مربی مرکز فرهنگی و قرآنی آستان مقدس امام‌زاده سیدحمزه(ع) تبریز، گفت: در کمترین زمان حدود ۲۰۰ قرآن‌آموز در این مرکز جذب و مشغول آموزش قرآن هستند.

جذب ۲۰۰ قرآن آموز در در امامزاده سیدحمزه (ع) تبریز

محمد ادیب‌نیا، مربی مرکزفرهنگی و قرآنی آستان مقدس امامزاده سید حمزه تبریز‌ در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، با تشریح برنامه‌های قرآنی این مجموعه گفت: این مرکز از آبان‌ماه سال 97 فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرده است و در کمترین زمان ممکن توانسته‌ایم۲۰۰ قرآن‌آموز را جذب کنیم.
وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور و ترویج فرهنگ قرآنی افزود: امام‌زاده‌ها بهترین مکانی هستند که با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و مکانی آن‌ها می‌توانیم کودکان، نوجوانان و جوانان را جذب برنامه‌های قرآنی کنیم.
ادیب‌نیا گفت: هم‌اکنون در بخش خردسالان ۴ تا ۶ سال کلاس‌های مختلفی از جمله حفظ‌، روخوانی، روان‌خوانی، تجوید و برای خانواده‌ها و هم کلاس‌های سبک زندگی و روان‌خوانی در مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده سید‌حمزه برگزار می‌شود.
وی از برگزاری کلاس‌های تفسیر برای والدین قرآن‌آموزان به‌طور هم‌زمان خبر داد و افزود: برای خردسالان همراه با شعر و بازی برنامه قصه‌های قرآنی اجرا می‌شود و برای بزرگ‌سالان کلاس‌های روخوانی و روان‌خوانی در قالب کتاب یار مهربان و مائده آسمانی برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: