کد خبر: 3820071
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ ویژه‌برنامه‌های تابستانی مؤسسه مجمع قاریان تبریز با حضور رئیس دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی آغاز به کار کرد.

آغاز برنامه‌های تابستانی مجمع قاریان تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، برنامه‌های تابستانی مؤسسه مجمع قاریان تبریز، امروز، 27 خردادماه با حضور حجت‌الاسلام حسینی، رئیس دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی آغاز به کار کرد.

عبدالحسین محمدی، مسئول آموزش مجمع قاریان تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا با اشاره به اهداف برگزاری طرح تابستانی گفت: تکمیل آموزش‌های لازم به قرآن‌آموزان، ارائه آموزش‌های تخصصی و استمرار اهداف تربیتی قرآن آموزان از عمده ترین اهداف برگزاری طرح تابستانی مجمع قاریان است.

وی با اشاره به نوع کلاس‌های برگزار شده در این مرکز قرآنی ادامه داد: برگزاری کلاس‌های قرآنی تابستانی به صورت روزانه و یک روز در میان، برگزاری کلاس‌ها و آموزش‌های موردی به صورت جلسه‌ای، کلاس‌های سبک زندگی و مهارت‌های کاربردی زندگی در کنار آموزش قرآن بخشی از کلاس‌ها و آموزش‌های برگزار شده در این مرکز قرآنی است.

محمدی ادامه داد: همچنین از دیگر کلاس‌های این مرکز می‌توان به کلاس روخوانی، روان‌خوانی، درک معنا و مفاهیم و حفظ قرآن کریم، کلاس مهارت‌های زندگی، رباتیک، ریاضیات، بازی و سرگرمی، مجری‌گری و فن بیان اشاره کرد.

یادآور می‌شود، در مراسم افتتاحیه طرح تابستانی مجمع قاریان تبریز برنامه‌های متنوع قرآنی توسط اعضای نوجوان این مجمع اجرا شد. اجرای تواشیح توسط گروه بیان به زبان فارسی و عربی مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

در ادامه برنامه سینا کاظمیان، نوجوان حافظ کل قرآن کریم به اجرای برنامه قرآنی پرداخت و به سؤالات حاضران جواب داد و بعد از او نیز محمد باقری با تلاوت زیبای خود حال و هوای خاصی به این مراسم بخشید.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: