کد خبر: 3828214
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
گروه اجتماعی ــ نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اکنون رسالت ما مسئولان و سیاستمداران در چنین وضعیت حاکم در کشور، ایستادگی با قدرت مقابل دشمن است و باید با سرافرازی زندگی کنیم.

رسالت ما مسئولان و سیاستمداران در چنین وضعیت حاکم در کشور، ایستادگی با قدرت در مقابل دشمن استبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی روز گذشته، 27 تیرماه در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن در تبریز گفت: امروز در وضعیتی قرار گرفتیم که جنگی بدتر از جنگ بین ایران و عراق را تجربه می‌کنیم، بمب‌های تحریم دشمن، صنعت، تولید و اقتصاد کشور را مورد اصابت قرار داده و مسیر آن‌ها را با مشکلات مواجه می‌کند.

وی اظهار کرد: اگر دشمن بتواند صنعت و تولید ما را زمین‌گیر کند کل انقلاب ما را زیر سؤال خواهد برد؛ در حقیقت با چنین تصوری آمریکا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا چنین کاری را به نتیجه برساند.

پزشکیان افزود: اکنون رسالت ما مسئولان و سیاستمداران در چنین وضعیت حاکم در کشور، ایستادگی با قدرت در مقابل دشمن است و باید با سرافرازی زندگی کنیم.

نماینده مردم تبریز با بیان این‌که حاکمیت بدون تجار و صاحبان صنایع سرپا نمی‌ایستد، بیان کرد: اگر صنعتگران و تاجران نباشند، جامعه و حکومت شکل نمی گیرد و این امر مورد تاکید حضرت علی (ع) بوده است.

وی با بیان اینکه باید مقررات و قوانین کشور طوری وضع شود که در جامعه اعتماد ایجاد کند، اظهار کرد: ای کاش از 40 سال قبل چنین نگاهی به صنعت و تولید داشتیم تا اکنون در چنین وضعیتی قرار نمی‌گرفتیم.

پزشکیان بیان کرد: قول می دهیم که بدون هیچ منتی در خدمت تولیدکنندگان خواهیم بود و آماده‌ایم تا به مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان رسیدگی کرده و آن‌ها را مرتفع کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: