کد خبر: 3841823
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
گروه اجتماعی ــ معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آغاز اجرای طرح «استقبال از مهر» در این شهر در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

طرح «استقبال از مهر» در تبریز آغاز شد

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، محمدرضا قربانیان تبریزی، معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز روز پنجشنبه، 21 شهریورماه در جمع خبرنگاران از آغاز اجرای طرح «استقبال از مهر» در این شهر در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: طرح استقبال از مهر ویژه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌های تبریز بوده و با هدف پاکسازی این محیط ها، از ۲۱ تا ۳۱ شهریورماه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به محورهای مختلف این طرح گسترده شهری، بیان کرد: ترمیم و بهسازی پل‌های عابر پیاده مقابل مدارس، پاکسازی، بهسازی و زیباسازی معابر پیرامون مدارس، لکه گیری آسفالت پیاده‌روها و معابر اطراف مدارس از جمله این اقدامات خواهد بود.

قربانیان تبریزی همچنین با بیان اینکه در این طرح پاکسازی معابر شهری نیز مد نظر قرار گرفته است، افزود: سمپاشی و شستشوی جوب‌ها و کانال‌ها و همچنین رفع خطر، حذف موانع فیزیکی و نازیبایی‌های بصری از دیگر موارد اجرایی در این طرح است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز یادآوری کرد: این طرح با بسیج نیروهای حوزه خدمات شهری از امروز، 21 شهریور در سطح تبریز آغاز شده است.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدماتی شهرداری تبریز برای آماده‌سازی هرچه بهتر شهر برای استقبال از سال تحصیلی جدید، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تلاش داریم همزمان با آغاز مهرماه و سال تحصیلی جدید، به شایستگی از دانش‌آموزان استقبال کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: