کد خبر: 3855721
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
گروه اجتماعی - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی از برگزاری هفتمین دوره نشست تخصصی سازمان‌های مردم‌نهاد فعال حوزه زنان و خانواده به میزبانی تبریز خبر داد.

نشست تخصصی سازمان‌های مردم‌نهاد در تبریز برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، رقیه صادق‌زاده مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی امروز، 18 آبان‌ماه در جمع خبرنگاران، از برگزاری هفتمین دوره نشست تخصصی سازمان‌های مردم‌نهاد فعال حوزه زنان و خانواده خبر داد و گفت: این نشست با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهموری با هدف توان‌افزایی تشکل‌های اجتماعی زنان و خانواده از 20 تا 23 آبان در تبریز برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست تخصصی 180 سازمان مردم‌نهاد فعال در حوزه زنان و خانواده از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان حضور خواهند داشت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی ارائه آموزش مهارت‌هاي طرح‌نويسي و نحوه جذب منابع مالي با رويكرد مشاركتي در راستاي هم‌افزايي و تشريك مساعي سازمان‌هاي غيردولتي، رفع مشكلات مرتبط با حوزه زنان و خانواده و نيازسنجي مشاركتي گروه‌هاي همکار بر اساس نیاز های واقعی زنان و خانواده در مناطق هدف استان‌هاي يادشده را از جمله اهداف این نشست عنوان کرد.

صادق‌زاده گفت: مراسم افتتاحیه این نشست روز دوشنبه 20 آبان با حضور دکتر ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در استانداری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: