کد خبر: 3858256
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
گروه سیاست و اقتصاد - نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با موضع گیری حکیمانه به همه درس عملی ایثار و بصیرت دادند و دولت را به انصاف ، صداقت و التزام به قانون سفارش کردند.

موضع‌گیری حکیمانه مقام معظم رهبری ایثارگرانه بودبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز امروز، 28 آبان ماه در جمع راهپیمایان تبریزی، اظهار کرد: خون در رگ هایمان نثار رهبر عزیزتر از جانمان است که با موضع گیری حکیمانه و حمایت به موقع و ایثارگرانه خود از سران قوا بار دیگر بر همه و اقشار امت انقلابی و دلباختگان، درس عملی ایثار و بصیرت دادند.

وی با بیان این که مردم تبریز امروز با راهپیمایی خود، بصیرت، غیرت و همچنین همدلی و وحدت را به نمایش گذاشته و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند، افزود: این راهپیمایی، مظهر اعلام انزجار از استکبار جهانی به رهبری آمریکای جهانخوار بوده و اعلام شکست مفتضحانه آنان در فتنه جدیدی است که به بهانه سهمیه بندی بنزین به راه انداخته بودند.

حجت‌الاسلام آل هاشم، تاکید کرد: این فتنه تازه ای نیست و همان فتنه‌ای است که مقام معظم رهبری سال گذشته در مورد آن هشدار داده بودند و همان فتنه9ای است که در عراق و لبنان توسط استکبار جهانی راه اندازی شده است. بنا بود این فتنه ها در ایران نیز راه اندازی شود که به بهانه بنزین، در اجرای این نقشه شوم تسریع کردند.

امام جمعه تبریز، در بخش دیگری از سخنانش گفت: فتنه گران پشت پرده، بارها ملت جان برکف ایران اسلامی را آزموده اند، اما باید بدانند که آزموده را آزمودن خطاست، چراکه مردم غیور ایران در تمامی این آزمون‌ها سربلند از غبار این فتنه ها و دسیسه ها بیرون آمدند.

وی افزود: درست است که دشمنان طی روزهای گذشته با وارد کردن افرادی به میان تجمعات مسالمت آمیز مردمی که به خاطر دلخوری و نگرانی بود، خسارت‌هایی را به بار آوردند، اما امروز با حضور مردم بصیر و آگاه آذربایجان پاسخ خود را دریافت کردند.

حجت‌الاسلام آل هاشم با اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت: مردم تیزهوش، بصیر و انقلابی ایران با علم به جنگ تمام عیار و ناجوانمردانه جهان استکبار و لجن پراکنی شیطان بزرگ و تحریف رسانه‌های خارجی بر علیه ملت مظلوم اما مقتدر ایران اسلامی، همواره در این میدان خطرناک حاضر بودند و هزینه هم داده اند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دغدغه و نگرانی مردم قابل درک بوده و دولتمردان و مسئولان باید در این رابطه با جدیت عمل کند، افزود: در پرداخت یارانه حاصل از صرفه جویی بنزین نیز باید همت قاطعانه داشته باشند.

وی افزود: امروز آمده ایم تا نسبت به آرمان‌های والای امام راحل اعلام وفاداری کرده و با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کنیم.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: نظام اسلامی و ملت ایران به فضل الهی با ناکام ساختن نقشه‌های کینه توزان ضد ایرانی و اشرار و مزدوران استکبارجهانی و همچنین با عبور ظفرمندانه از فتنه اخیر راه پرافتخار و درخشان خود را به سمت قله های پیشرفت و تمدن نوین اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری پرشتاب تر از گذشته ادامه خواهند داد.

وی با تاکید بر این که اجازه دخالت در امور داخلی خود را به هیچ قدرتی نمی‌دهیم و همواره شعار مرگ بر آمریکا را سر خواهیم داد، افزود: تخریب و آتش زدن اموال عمومی و اموال مردم، اعتراض نیست بلکه اغتشاش است، یک نصحیت می‌کنم‌ به آنانی که تحت تاثیر فریب تبلیغات استکبارجهانی قرار گرفته اند، بیاید و به آغوش مردم برگردید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: