کد خبر: 3861813
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
همزمان با ایام پیروزی انقلاب صورت می‌گیرد؛
گروه فرهنگی - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی از برگزاری مهرواره‌های استانی و رونمایی از ۲۰ عنوان نمایش عروسکی و سرود تولید شده در مراکز کانون پرورش فکری استان خبر داد.

رونمایی از ۲۰ عنوان نمایش عروسکی و سرود در آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، علی بینش مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان امروز، 13 آذرماه در جمع خبرنگاران از برگزاری مهرواره‌های استانی و رونمایی از ۲۰ عنوان نمایش عروسکی و سرود تولید شده در مراکز کانون پرورش فکری استان خبر داد و گفت: در حال حاضر تولید ۱۰ عنوان نمایش عروسکی و ۱۰ عنوان سرود در موضوعات و مضامین مختلف در تعدادی از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آخرین مراحل تولید خود را طی می کند.

وی با بیان این‌که این آثار در اوایل دی‌ماه سال جاری همزمان با برگزاری مهرواره‌های استانی رونمائی می‌شود، اظهار کرد: مهرواره استانی سرود ۵ دی ماه و مهرواره استانی نمایش عروسکی ۱۲ دی ماه در تبریز برگزار می شود.

بینش، مشارکت کودکان و نواجونان در فعالیت‌های فرهنگی هنری تقویت فرهنگ کارگروهی، آموزش غیرمستقیم مفاهیم تربیتی و ایجاد فضای با نشاط و جذاب برای کودکان و نوجوانان را از مهم‌ترین اهداف تولید این آثار و برگزاری مهرواره های استانی عنوان کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، گفت: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده این آثار از بهمن ماه سال جاری و در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به روی صحنه می‌روند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: