کد خبر: 3861968
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
گروه اجتماعی - استاندار آذربایجان‌شرقی در بازدید از بیمارستان روان‌پزشکی فجر تبریز، در فضایی صمیمی با جانبازان بستری در این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان دیدار و گفت‌وگو کرد

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی،محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان‌شرقی امروز، 14 آذرماه در بازدید از بیمارستان روان‌پزشکی فجر تبریز، در فضایی صمیمی با جانبازان بستری در این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، به مسائل و مشکلات جانبازان گوش فراداد و از مسئولان بیمارستان خواست که مشکلات این جانبازان را در کمترین زمان حل کنند.

پورمحمدی، امنیت، استقلال و اقتدار ایران اسلامی را مرهون مجاهدت‌های جانبازان دانست و اظهار داشت: خانواده جانبازان اعصاب و روان، نمونه کامل ایثار و ازخودگذشتگی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی نیز پورمحمدی را در این بازدید همراهی کردند.

دیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان +تصاویردیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان +تصاویردیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان +تصاویردیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان +تصاویردیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان +تصاویردیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با جانبازان اعصاب و روان +تصاویر

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: