کد خبر: 3873386
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
گروه اجتماعی ــ امام جمعه کلیبر با بیان اینکه اکنون انقلاب اسلامی با شجاعت دلیرمردان با بصیرتی چون سردار سلیمانی به دنیا معرفی‌ شده، گفت: شهادت این سردار جریان ایثار و شهادت را در جامعه تقویت کرده است.

انقلاب الگوی حرکت‌های آزادی‌خواهانه در منطقه استبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه کلیبر، حجت‌الاسلام‌ محمدرضا متقی‌فر، امام جمعه کلیبر روز گذشته، اول بهمن‌ماه، در نشست کمیته برنامه‌ریزی مراسم دهه فجر کلیر، گفت: باید امسال برنامه‌های دهه فجر بارنگ و بوی شهادت سردار سلیمانی به‌ویژه در روز ۲۲ بهمن که با اربعین شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مصادف است تدارک دیده شود.

وی افزود: اکنون انقلاب اسلامی با شجاعت دلیرمردان با بصیرتی چون سردار سلیمانی به دنیا معرفی‌ شده و شهادت این سردار جریان ایثار و شهادت را در جامعه تقویت کرده، امروز این انقلاب امید ملت‌های آزاده و مسلمان و الگوی بسیاری از انقلاب‌ها و حرکت‌های آزادی‌خواهانه در منطقه است.

حجت‌الاسلام متقی‌فر ادامه داد: باید امسال برنامه‌های دهه فجر بارنگ و بوی شهادت سردار سلیمانی به‌ویژه در روز ۲۲ بهمن که با اربعین شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مصادف است تدارک دیده شود.

امام جمعه کلیبر با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که فرمودند «دهه فجر آیینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و اسلام تولد دوباره یافت»، افزود: مسئولان فرهنگی باید نسبت به بیداری جوانان تلاش بیشتری داشته باشند و نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدام مؤثر نموده و برنامه‌های دهه فجر را هرسال باشکوه‌تر از سال قبل انجام دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: