کد خبر: 3887194
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
شهردار تبریز از بخشودگی اجاره‌بهای ۱۱هزار واحد تجاری تحت مالکیت شهرداری خبر داد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به خاطر اینکه اصناف بتوانند با خیال راحت‌تر در خانه بمانند، درباره بخشودگی اجاره‌بهای اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ تصمیم‌گیری شده است.

بخشودگی اجاره‌بهای ۱۱هزار واحد تجاری شهرداری تبریز در اسفند و فروردینبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز، امروز، 5 فروردین‌ماه، از بخشودگی اجاره‌بهای ۱۱هزار واحد تجاری تحت مالکیت شهرداری تبریز خبر داد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به خاطر اینکه اصناف بتوانند با خیال راحت‌تری مغازه‌هایشان را ببندند و در خانه بمانند، درباره بخشودگی اجاره‌بهای اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ تصمیم‌گیری شده است.

وی ادامه داد: همچنین شیوع ویروس کرونا باعث شده درآمد اصناف و کسبه به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند که شهرداری تبریز تلاش می‌کند با این اقدام، از ضرر و زیان هرچه بیش‌تر این قشر جلوگیری کند.

به گفته وی، شهرداری تبریز ۶۵ مجتمع و ۱۱هزار واحد تجاری دارد که پس از ارائه پیشنهاد به شورای شهر، بخشودگی اجاره‌بهای این واحدها در ماه‌های مذکور به تصویب رسیده است. بخشودگی اجاره‌بها از سوی شهرداری تبریز به نوعی فرهنگ‌سازی برای سایر موجرها هست که با تقسیم ضرر و زیان ناشی از شیوع ویروس کرونا، هوای یکدیگر را بیش‌تر داشته باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: