کد خبر: 3887503
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به فعالیت ۱۴ واحد تولیدکننده مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده در شهرک صنعتی شهید سلیمی، گفت: در حال حاضر، هیچ مشکلی از بابت تولید و تأمین این مواد در استان نداریم.

مشکلی در تأمین مواد ضدعفونی‌کننده نداریمبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان‌شرقی، روز گذشته، 6 فروردین ماه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدکننده مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده در شهرک صنعتی شهید سلیمی آذرشهر، گفت: هیچ مشکلی در تولید و توزیع مواد ضدعفونی کننده در استان نداریم و این آمادگی را داریم که علاوه بر نیاز استان، نیاز استان های همجوار به مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده را نیز تامین کنیم.

وی با قدردانی از فعالیت شبانه‌روزی و ایثارگرانه این واحدها در تعطیلات نوروزی، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با همکاری همه بخش‌ها، بحران به وجود آمده را با کمترین تبعات منفی، پشت سر بگذاریم.

پورمحمدی، همچنین نظارت جدی بر تولید، توزیع و فروش مواد ضدعفونی کننده در استان را مورد تأکید قرار داد و گفت: تمام واحدهای تولیدی به صورت مستمر توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سایر نهادهای مسئول، ارزیابی می‌شوند و در صورت بروز تخلف و تولید مواد غیراستاندارد، اقدام قانونی از سوی مراجع ذی‌ربط صورت می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: