کد خبر: 3928346
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی امروز در دیدارهای مردمی خود به مشکلات ۱۰۳ نفر رسیدگی کرد.

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی به مشکلات ۱۰۳ نفر رسیدگی کردبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، موسی خلیل‌اللهی، رئیس کل دادگستری استان، امروز، 19 مهرماه در دیدارهای مردمی خود به مشکلات ۱۰۳ نفر از مردم استان رسیدگی کرد.

در این دیدار مردمی که با حضور دادستان مرکز استان و معاونان قضایی و رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب اسلامی تبریز برگزار شد، به درخواست‌ها و مشکلات مراجعان به‌صورت حضوری رسیدگی و دستورات قضایی و حقوقی لازم صادر شد.

خلیل‌الهی، تکریم ارباب رجوع و ارتباط نزدیک و مستمر با آحاد مردم را از رویکردهای مهم و محوری دستگاه قضایی دانست و اضافه کرد: در این راستا موضوع ملاقات‌های حضوری و عمومی با ارباب رجوع در دادگستری استان با جدیت دنبال می‌شود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی ادامه داد: هر چند به‌طور روزانه ارتباط مسئولان دادگستری استان با مردم برقرار است؛ اما هر هفته یک بار به ملاقات حضوری در محل دادگستری مرکز استان با ارباب رجوع اختصاص داده شده که در این خصوص در سال گذشته، ۵۶ جلسه ملاقات حضوری برگزار و مشکلات ۴ هزار و ۶۷ نفر مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: علاوه بر ملاقات‌های عمومی فوق، ملاقات حضوری طی چندین جلسه در مساجد و مصلاهای شهرهای مختلف آذربایجان‌شرقی در سال گذشته برگزار و مشکلات حدود ۲ هزار نفر از نزدیک بررسی و دستورات لازم صادر شده است.

خلیل‌الهی، رضایت‌مندی مردم از دستگاه قضایی را روز به روز در حال افزایش ارزیابی و بیان کرد: بر اساس نظرسنجی‌ها و تغییرات انجام شده در این قوه و تغییر برخی رویکردها و نیز مبارزه بی‌امان با مفاسد اقتصادی، اعتماد عمومی و رضایت آحاد مردم از عملکرد دادگستری‌ها بیشتر شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: