کد خبر: 3937503
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اجرای طرح مواسات مومنانه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری گفت: از آغاز این طرح ۲۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان به ویژه آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.

توزیع۲۰ هزار بسته معیشتی در میانهبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، محمدرضا مشایخی، فرماندار ویژه شهرستان میانه عصر روز چهارشنبه، پنجم آذرماه در آیین توزیع سه هزار بسته معیشتی در قالب طرح «شهید سلیمانی» با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل، واژه بسیج را مقدس و با عظمت خواند گفت: امام راحل به حق بسبج را شجره طیبه و لشکر مخلص خدا نامیدند و به این امر ایمان داشتند.

وی افزود: زیرا بسیجیان در دوران هشت سال دفاع مقدس، در دوران سازندگی پس از جنگ، در مقابله با تهاجم فرهنگی تحت عنوان شبیخون فرهنگی توسط معاندین و دشمنان نظام، در برابر تحریم‌های ظالمانه علیه ایران از زمان تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران و حال در دوران شیوع کرونا و در بسیاری از حوزه‌های دیگر ثابت کردند که بسیج شجره طیبه و لشکر مخلص خداست و ظرفیت بزرگ تمام نشدنی است.

مشایخی، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بسیج تمام شدنی نیست تاکید کرد: باید این امر را سرلوحه امور خود قرار داده و با نقش آفرینی بسیج در تمامی حوزه‌ها و ازدیاد نقش بسیج، منویات رهبری را تحقق بخشیم و ثابت کنیم نه تنها بسیج تمام شدنی نیست بلکه پررنگتر و اساسی‌تر از گذشته در حوزه‌های مختلف حضور خواهد داشت.

فرماندار ویژه میانه از تمامی بانیان اجرای رزمایش مومنانه در شهرستان با محوریت سپاه و بسیج قدردانی و اعلام کرد: امروز آغازین مرحله از سومین رزمایش مومنانه در شهرستان میانه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اجرا می‌شود و دو مرحله دیگر آن نیز در مناسبت‌های پیش روی به انجام خواهد رسید که امیدواریم با استمرار این امور فرهنگی شاهد کاهش دغدغه نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در این دوران سخت باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از آغاز این طرح ۲۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان میانه به ویژه آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: