کد خبر: 3969298
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
مدیرعامل مؤسسه نیکوکاری دلنوازان تبریز، گفت: طبق سالیان گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان ۵۰۰ بسته غذائی با پشتیبانی خیرین که عامل اصلی این حرکت‌ها هستند بین نیازمندان توزیع شد.

توزیع ۵۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان در تبریزحسین انتصاری، مدیر عامل مؤسسه نیکوکاری دلنوازان تبریز، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، با اشاره به فعالیت‌های این مؤسسه در ماه مبارک رمضان گفت: طبق سالیان گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان ۵۰۰ بسته غذائی با پشتیبانی خیرین که عامل اصلی این حرکت‌ها هستند بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: طبق سال‌های قبل در مورد فعالیت‌های این مؤسسه اطلاع رسانی عمومی انجام داده بودیم، در دید و بازدیدها با مخاطبانی که تازه به جمع ما پیوسته‌اند در مورد کارهای انجام شده مؤسسه و برنامه‌های شب قدر توضیحاتی ارائه می‌شود و افرادی که علاقه بیشتری دارند جذب می‌شوند به عنوان مثال برای خانواده‌هایی که به عنوان مددجو می‌شناسیم و از خدمات خیریه استفاده می‌کنند هرچند وقت یکبار برای بازدید و تحقیق مجدد از این نفرات جدید کمک می‌گیریم تا از نزدیک با این خانواده‌های نیازمند آشنا شوند.

وی ادامه داد: این کار باعث رونق فعالیت خیریه می‌شود چون افرادی که با ما همراهی می‌کند مطمئناً به دوستان و آشنایان خود اطلاع رسانی می‌کنند در نتیجه هرسال بسته های غذایی این مرکز نیکوکاری بیشتر از سال قبل افزایش پیدا می‌کند.

انتصاری با اشاره به اخلاص و صداقت اعضای خیریه خاطرنشان کرد: عامل اصلی موفقیت مرکز نیکوکاری دلنوازان پشتیبانی خیریه‌ای این افراد است انصافاً اگر در خدمات رسانی، صداقت، درستی و نیت خیرخواهانه باشد به خودی خود موفقیت حاصل می‌شود. تمامی خادمان این مؤسسه به صورت نیمه وقت یا تمام وقت در اختیار خیریه بوده و بدون چشم داشتی همکاری می کنند.

مدیرعامل مؤسسه نیکوکاری دلنوازان تبریز، اجرای طرح اطعام مهدوی را یکی دیگر از برنامه های این مؤسسه اعلام کرد و گفت: افتتاح اطعام مهدوی در آذربایجان‌شرقی در سال گذشته در حسینه این مرکز خیریه انجام شد و یک روز در میان روزانه دو هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم آماده و به خانوادهای موردنظر پخش می شد. امسال این حرکت را به علت رعایت پروتکل های بهداشتی به حداقل رسانده‌ایم.

وی با اشاره به اجرای طرح چاپ قبض نان و توزیع در بین خانواده‌های نیازمند گفت: درسال گذشته هفت ماه و هرماه به۶۷ خانواده قبوض نان اهدا شده بود. البته مبالغ به حساب نانوائی‌ها واریز می‌شد و مددجویان این مرکز با دادن قبوض به نانوایی ها نان رایگان دریافت می‌کردند.

انتصاری، تاکید کرد: فعالیت‌های مرکز نیکوکاری دلنوازان تبریز مختص ماه رمضان نیست بلکه در تمام ماهای سال در موارد مختلف در خدمت نیازمندان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: