کد خبر: 3970245
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه اهر گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کنار تمام دستاوردها و پیشرفت‌های عالی برخی مشکلات و نارسایی‌هایی دارد که موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده است که لازمه حل این مسئله نیز حضور پرشور در انتخابات و انتخاب یک دولت کارآمد در سال ۱۴۰۰ که از جمله مطالبات مهم مقام معظم رهبری بوده و می‌تواند باعث حل برخی از مشکلات در کشور شود.

انتخاب دولت کارآمد زمینه حل بسیاری از مشکلات کشور خواهد بودحجت‌الاسلام سیدتقی امیر فاطمی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه اهر در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، بر ضرورت انتخاب یک دولت کارآمد با حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ ایران تأکید کرد و گفت: برای حفظ انقلاب و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و حتی جهان نیازمند یک انتخاب اصلح و دولت کارآمد در این انتخابات هستیم.

وی افزود: ایران بدون نیاز به کشورهای بیگانه با اقتدار و عظمت به سمت پیشرفت و توسعه پیش می‌رود و لازمه رسیدن سریع به این هدف بزرگ داشتن یک دولت فعال و کارآمد است که مردم با حضور حداکثری و پرشور خود در انتخابات سال ۱۴۰۰ این مهم را عملی خواهند کرد.

فاطمی افزود: پیش از انقلاب اسلامی در زمان طاغوت خرافه‌گری، بیسوادی، جهل، فقر معنوی، دینی و مذهبی و... در ایران رو به افزایش بود به طوری که مردم بیشتر به سمت جاهلیت پیش می‌رفتند تا اینکه با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران زمینه استقلال دینی، استقلال مذهبی و نظامی، ترویج معنویت، مبارزه با خرافه پرستی و جهل و همچنین افزایش قدرت نظامی در ایران فراهم شد و در حال حاضر چشم مسلمانان جهان به ایران مقتدر دوخته شده که با سربلندی و اقتدار در مقابل دشمنان اسلام و نظام ایستاده است و کوچکترین ترس و هراسی از دشمنان ندارد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه اهر، بر ضرورت ترویج فرهنگ و دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین نوجوانان و جوانان تأکید کرد.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کنار تمام دستاوردها و پیشرفت‌های عالی خود در حوزه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی، نظامی و غیره، برخی مشکلات و نارسایی‌هایی دارد که موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده است که لازمه حل این مسئله نیز حضور پرشور در انتخابات و انتخاب یک دولت کارآمد در سال ۱۴۰۰ که از جمله مطالبات مهم مقام معظم رهبری بوده و می‌تواند باعث حل برخی از مشکلات در کشور شود.

فاطمی ادامه داد: بر این اساس مردم شریف ایران در راستای اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب و شکل گیری یک دولت کارآمد باید این نقیصه را با حضور پرشور و حداکثری خود به سرانجام رسانده و دولت منتخب نیز موجبات اعتماد و رضایتی مردم را فراهم نمایند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه اهر، حضور حداکثری در انتخابات را یک تکلیف و واجب شرعی برشمرد و بر فعالیت چهره به چهره برای شرکت در انتخابات تأکید کرد و افزود: انشالله با حضور پرشور و حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی بار دیگر شاهد شکست توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب خواهیم بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: