کد خبر: 3977077
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی حضور و مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی را خنثی کننده توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: نمایندگان مجلس در حوزه‌های انتخاباتی فواید و برکات حضور حداکثری در انتخابات را تبیین کنند.

شرکت در انتخابات؛ خنثی کننده توطئه دشمنانبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، شب گذشته، 22 خردادماه، در جلسه شورای تامین استان که با حضور تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد با بیان اینکه هر زمان دشمن اتحاد ملی را هدف قرار داده است انسجام مردم بیشتر شده است گفت: مردم از انقلاب و نظام قهر نیستند بلکه از عملکرد ضعیف مسئولان دولت در حوزه‌های مختلف خصوصا مسائل اقتصادی معیشتی ناراضی هستند.

وی حضور و مشارکت مردم را در پای صندوق‌های رأی خنثی کننده توطئه‌های دشمنان دانست و از نمایندگان مجلس خواست در حوزه‌های انتخاباتی خود با تبیین فواید و برکات حضور حداکثری در انتخابات خواست شبکه طرفداران خود را در مناطق مختلف برای افزایش میزان مشارکت مردم فعال کنند.

آل هاشم، توسعه و پیشرفت همه جانبه استان را مطالبه مردمی دانست و ادامه داد: در جذب امکانات و سرمایه‌های ملی نمایندگان هر منطقه باید نگاهی فرامنطقه‌ای و استانی داشته باشد . نماینده هر شهر نماینده همه استان است و باید با نگاهی وسیع و جامع برنامه‌های راهبردی توسعه محور را در انجام امور جاری در اولویت قرار دهد.

امام جمعه تبریز، وحدت بین نمایندگان استان را خواستار شد و گفت: باید با همدلی و همراهی همدیگر مسیر توسعه و پیشرفت استان را هموارتر کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: