کد خبر: 3979832
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
همزمان با دهه کرامت ۳۵۰ سری جهیزیه با حضور قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به مددجویان و نوعروسان نیازمند استان آذربایجان‌شرقی اهدا شد.

اهدای ۳۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در آذربایجان‌شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، همزمان با دهه کرامت و میلاد ثامن الحجج امام رضا(ع) عصر روز چهارشنبه، دوم تیرماه، با حضور مصطفی خاکسار قهرودی، قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور ۳۵۰ سری جهیزیه به مددجویان و نوعروسان نیازمند استان اهدا شد.

مصطفی خاکسار قهرودی، قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) در این مراسم با تبریک ایام دهه کرامت و ولادت حضرت ثامن الحجج(ع) اظهار کرد: اعطای جهیزیه به نوعروسان در راستای تشکیل و پایدارسازی خانواده‌های تحت حمایت، اقدام مبارکی است که کمیته امداد به طور ویژه به آن پرداخته است.

وی با اشاره به خدمات کمیته امداد به محرومان بعد از گذشت ۴۲ سال از انقلاب اسلامی افزود: حمایت از خانواده‌های محروم در حقیقت پایدارسازی و ایجاد ثبات در جامعه اسلامی است.

قائم‌مقام کمیته امداد با تشریح ابعاد مختلف خدمات کمیته امداد به خانواده‌های تحت حمایت، خاطرنشان کرد: حمایت از خانواده‌های مددجو شامل خدمات جامع بوده و در گیرنده تمام حمایت‌های فرهنگی، معیشتی و توانمندسازی است.

خاکسار با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی در دستگیری از نیازمندان سابقه درخشانی دارد، تاکید کرد: خیر و احسان مردم نشان از باورهای عمیق دینی آنها بوده و کمیته امداد نیز در کنار مردم ساماندهی کننده این کمک‌ها است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: