کد خبر: 4056829
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲

مدیرکل اوقاف آذربایجان‌شرقی از آغاز ثبت‌نام چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در استان خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام و مراجعه به سایت مسابقات سراسری قرآن تا ۲۵ خردادماه سالجاری است.

حجت الاسلام حسنی، مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقیحجت‌السالام سید شهاب‌الدین حسینی، مدیرکل اوقاف استان، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، از آغاز ثبت‌نام چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در استان خبر داد و گفت: افراد علاقه‌مند برای شرکت در مسابقات سراسری قرآن کریم می‌توانند در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ ، ۱۰ و پنج جزء قرآن کریم، اذان و دعاخوانی در بخش آوایی انفرادی، رشته‌های مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم در بخش گروهی و رشته‌های تفسیر عمومی قرآن کریم، ترجمه نهج‌البلاغه و ترجمه صحیفه سجادیه در بخش معارفی ثبت نام کنند.

وی افزود: آقایان و بانوان بالاتر از ۱۸ سال واجد شرایط شرکت در این مسابقات بوده و ثبت نام فقط از طریق سایت www.quraniran.ir انجام می‌گیرد.

حسینی ادامه داد: مهلت ثبت نام و مراجعه به سایت مسابقات سراسری قرآن کریم تا تاریخ ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ است.

مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی، گفت: علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۵۰۱۰۴ و یا ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: