کد خبر: 4057202
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳

فرمانده سپاه عاشورا گفت: حضرت امام خمینی(ره) در زمان جنگ تحمیلی به همه جوانان حکم جهاد داد تا از وطن خود دفاع کنند و امروز نیز رهبر انقلاب حکم جهاد داده است و همه باید نسبت به اقناع حقایق به جهاد تبیین عمل کنیم و نگذاریم دشمن از طریق فضای مجازی واقعیت‌ها را تحریف کند.

سردار عباسقلی زاده، فرمانده سپاه عاشورابه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار اصغر عباسقلی‌زاده، فرمانده سپاه عاشورا، امروز، 25 اردیبهشت‌ماه، در یادواره فرماندهان شهید گردان امام حسین(ع) بناب، با اشاره به اقدامات دولت مردمی در خصوص جراحی اقتصادی و اصلاح هدفمندی یارانه‌ها گفت: به طور یقین دولت به فکر تغییر به نفع مردم بوده و عملکردها در طول این مدت کوتاه نیز گواه این مدعا است.

وی افزود: امروز زمان همکاری، اتحاد و انسجام ملی است و همه باید در این راستا حرکت کنیم.

سردار اصغر عباسقلی‌زاده با تأکید بر لزوم عمل به جهاد تبیین در جامعه اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) در زمان جنگ تحمیلی به همه جوانان حکم جهاد داد تا از وطن شان دفاع کنند و امروز نیز مقام معظم رهبری حکم جهاد داده است و همه باید نسبت به اقناع حقایق به جهاد تبیین عمل کنیم و نگذاریم دشمن از طریق فضای مجازی واقعیت ها را تحریف کند.

فرمانده سپاه عاشورا، همچنین به شهید و رزمنده پرور بودن شهرستان بناب اشاره کرد و افزود: در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان زیادی از این شهرستان به شهادت رسیدند.

وی با بیانم اینکه شهدا و جانبازان باید به خود ببالند که افتخار مجاهدت در راه دین و وطن نصیب شان شد، خاطرنشان کرد: همه آرامش و صلح حاکم بر کشور را مدیون جانفشانی شهدا و رزمندگان معزّز هستیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: