کد خبر: 4057290
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۱

شهردار تبریز به همراه رئیس شورای اسلامی شهر، با خانواده شهید محرم حضرتیان و شهید مهدی خدمتی آلانق دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهردار تبریز، خانواده شهدابه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب هوشیار، شهردار تبریز، شامگاه، 25 اردیبهشت‌ماه، به همراه رئیس شورای اسلامی شهر، با خانواده شهید محرم حضرتیان و شهید مهدی خدمتی آلانق دیدار و گفت‌وگو کرد.

یعقوب هوشیار، شهردار تبریز در این دیدار اظهار کرد: خانواده شهدا در کشور ما، نعمت و گنجینه مهمی هستند که در امر خدمت رسانی، جلب رضایت آنان به اندازه جلب رضایت شهدای والامقام از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اینکه «فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»، تأکید کرد: پس از آغاز به کار رسمی خود، امروز افتخار این را دارم که در منزل نهمین و دهمین خانواده شهید حضور پیدا می‌کنم.

هوشیار، اضافه کرد: ارتباط مستمر با خانواده معظم شهدا را نه تنها برای خود وظیفه می‌دانم، بلکه شهرداران مناطق نیز موظف‌اند به صورت مستمر و هفتگی در منزل خانواده شهدای والامقام منطقه خود حضور یافته و ضمن اطلاع از وضعیت زندگی آنان، جویای دغدغه ها و نظراتشان بشوند.

حجت‌الاسلام رسول برگی، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار گفت: امیدوارم بتوانیم در سنگر خدمت به مردم شریف تبریز، ادامه دهنده آرمان‌ها و ارزش‌های شهدای والامقام باشیم و دین مان را به ایثار و جانشفانی آنان ادا کنیم.

همچنین حکیمه غفوری، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: به واقع صبر، ایثار و شهامت خانواده‌های شهدا کمتر از شهادت نیست و ما در کنار اینکه آرامش و امنیت کنونی کشورمان را مدیون خون شهدا می‌دانیم، از ارزش‌های خدمات و زحمات خانواده ایشان نیز غافل نیستیم.

شهردار تبریز در این دیدارهای جداگانه با اهدای لوح‌هایی، از خانواده شهید محرم حضرتیان و شهید مهدی خدمتی آلانق قدردانی کرد.

شهید محرم حضرتیان فرزند فتح الله، متولد سوم مرداد ۱۳۴۴ در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی سردشت و شهید مهدی خدمتی آلانق فرزند شمسعلی، متولد ۱ فروردین ۱۳۵۴ در تاریخ ۱ مهر ۱۳۷۴ بر اثر بیماری به جا مانده از دوران دفاع مقدس به فیض شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: