کد خبر: 4068484
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷

فضای مجازی تهدیدی جدی برای جوانان است

فرمانده انتظامی اهر فضای مجازی را از جمله تهدیدات جدی و آسیب‌های مهم اجتماعی برای نسل جوان جامعه برشمرد و گفت: فضای مجازی تأثیر بسیاری در دوری جوانان از دین، مذهب، اعتقادات داشته و حتی تهدیدی برای زندگی جوانان شده است.

سرهنگ آقاپور، فرمانده انتظامی اهربه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سرهنگ قدرت آقاپور، فرمانده انتظامی اهر، امروز، 13 تیرماه در جمع مسئولان اهر، فضای مجازی را از جمله تهدیدات جدی و آسیب‌های مهم اجتماعی برای نسل جوان جامعه برشمرد و گفت: فضای مجازی تأثیر بسیار زیادی در دوری جوانان از دین، مذهب، اعتقادات داشته و حتی تهدیدی برای زندگی جوانان شده است.

وی افزود: جوانان ما در حوزه آسیب‌های اجتماعی نیاز مبرم به آموزش‌های فراگیر، راهنمایی و مشاوره در حوزه‌های تحصیلی، فضای مجازی و دیگر مباحث فرهنگی و اجتماعی دارند که دستگاه‌های متولی امور جوانان و در رأس آن خانواده‌ها باید با برنامه‌ریزی مناسب در جهت رفع نیازهای روحی و روانی جوانان به طور جدی وارد عمل شوند. 

آقاپور در ادامه امنیت و آسایش مردم را خط قرمز پلیس بیان کرد و گفت: پلیس با همکاری مردم، بسیج، سپاه و سایر ارگان‌ها و مسئولان در ایجاد امنیت و آرامش عمومی شبانه‌روز در تلاش است.

فرمانده انتظامی اهر، از برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت عمومی در شهرستان اهر خبر داد و افزود: پلیس اجازه نخواهد داد افراد به نوامیس مردم تعرض کرده یا برخی از حد و حدود خود خارج شده و در پارک‌ها و خیابان‌ها امنیت مردم را به خطر بیندازند.

وی از عضوگیری و استخدام نیروی انتظامی در شهرستان اهر نیز خبر داد و گفت: در راستای ایجاد اشتغال و جذب نیروی پلیس بحث عضویابی در نیروی انتظامی با دستور فرمانده فراجا در حال انجام است که از تمام بسیجیان، جوانان و جهادگران برای ثبت‌نام در نیروی انتظامی در محل معاونت نیروی انتظامی این شهرستان دعوت به‌عمل می‌آید. 

وی افزود: به برکت خون شهدا و جمهوری اسلامی ایران وضعیت اشتغال در نیروی انتظامی نسبت به سال‌های گذشته خوب بوده و خدمت صادقانه به مردم در لباس مقدس انتظامی یک عبادت بزرگ است.

آقاپور از جمله دغدغه‌های جوانان شهرستان اهر را بیکاری و اشتغال بیان کرد و گفت: نیروی انتظامی با استخدام و پذیرش پلیس و تربیت آنها در تراز انقلاب اسلامی علاوه بر عمل به منویات مقام معظم رهبری در شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی می‌تواند با اشتغال آفرینی دغدغه بیکاری جوانان را حل کند.

وی گفت: پلیس با عضوگیری و وحدت بین مردم اجازه نخواهد داد افراد سودجو و فرصت طلب به مملکت نفوذ کرده و با جنگ نرم یا سایر موارد و فضای مجازی جوانان ما را به بیراهه بکشاند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :