کد خبر: 4076994
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲

نمازخانه‌‌های پارک‌های سطح شهر تبریز بهسازی می‌شوند

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به اینکه در فصل گردشگری با توجه به مراجعه خیل عظیمی از هموطنان به تفرجگاه‌های سطح شهر تبریز، گفت: نمازخانه‌های پارک‌های سطح شهر تبریز بهسازی می‌شوند.

نمازخانه‌، پارک‌های سطح شهر، شهرداری تبریزبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، اکبر امجدی، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، امروز، 18 مردادماه، در جلسه مشترک با دبیر ستاد اقامه نماز تبریز، با اشاره به اینکه در فصل گردشگری با توجه به مراجعه خیل عظیمی از هموطنان عزیز به تفرجگاه‌های سطح شهر تبریز، نگهداری مطلوب نمازخانه‌ها جزو وظایف اصلی و مهم عوامل حوزه فضای سبز است، گفت: نمازخانه‌های پارک‌های سطح شهر تبریز بهسازی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در برخی مسیرها به علت تردد مسافران نیاز به احداث، تجهیز نمازخانه و سرویس بهداشتی جدید است، اقدام به موقع در این زمینه را نیز خواستار شد.

امجدی، با اشاره به بازدیدهای شبانه اخیر شهردار تبریز از پارک‌های سطح شهر تبریز و تأکید وی بر بهسازی نمازخانه‌ها و رسیدگی کامل به وضعیت سرویس بهداشتی‌ها، بر اقدام فوری و سریع در این زمینه تاکید کرد.

حسن فروتن، دبیر ستاد اقامه نماز تبریز نیز در این جلسه، ضمن تقدیر از اقدامات خوب انجام یافته از طرف شهرداری تبریز مبنی بر احداث نمازخانه در پارک‌ها و تفرجگاه‌های سطح شهر، بر تکمیل این روند و احداث نمازخانه جدید در پارک‌ها و فضای سبز مشرف به ورودی‌های شهر و نیز رسیدگی بیشتر به نمازخانه‌ پارک‌هایی که محل اتراق و اقامت مسافران است، تاکید کرد.

وی نصب قبله‌نما در همه پارک‌ها را نیز یادآور و از تلاش‌های خوب انجام یافته توسط حوزه سیما، منظر و فضای سبز برای آماده‌سازی هرچه بهتر نمازخانه‌ پارک‌های سطح شهر و بهسازی وضعیت وضوخانه‌ها و سرویس بهداشتی‌ها تقدیر کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha