کد خبر: 4087315
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴

توطئه دشمنان با تبیین ایثار و شهادت در بین جوانان خنثی می‌شود

فرمانده سپاه اهر، با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب در حال حاضر جوانان ما را مورد هدف قرار داده‌اند، گفت: باید هوشیار باشیم و با تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان این توطئه‌ها را خنثی کنیم.

سرهنگ حسن سیفی، فرمانده سپاه اهرسرهنگ پاسدار حسن سیفی، فرمانده سپاه اهر، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، گفت: ایران اسلامی قدرتمندتر و مقتدرتر از همیشه در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده و اجازه هیچ تعرضی به نظام و انقلاب نخواهد داد.

وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و نام شهدای ۸ سال دفاع مقدس بر ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی مردم در مقابله با توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و افزود: عظمت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت خون شهداست که بدون ادعایی گوش به فرمان ولی امر خود برای حفظ میهن و خانواده با دست خالی مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادند و با نثار جان خود از ناموس و میهن خود حفاظت کردند.

وی گفت: شهدای ۸ سال دفاع مقدس با نثار خون خود درخت نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و هم اکنون این درخت نوپا به درخت تنومندی تبدیل شده که هیچ دشمنی را یارای مقابله با ان نبوده و نخواهد بود.

سیفی، پیشرفت‌ها و توانمندی ایران اسلامی را در حوزه‌های مختلف دفاعی، سیاسی، نظامی، فرهنگی و غیره ستودنی ذکر کرد و افزود: این قله پیشرفت‌ها و توانمندی‌ها در سایه همت والای جوانان نخبه و دانشمند بدست آمده که برخی از این عزیزان هم اکنون پیش ما نیستند و باید یاد و نام این جوانان شهید نخبه و دانشمند را برای همیشه در ذهن تاریخ ماندگار و برای نسل آینده سرمشق قرار دهیم.

فرمانده سپاه اهر، گفت: سپاه و بسیج در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری امنیت ایران اسلامی همیشه در صحنه بوده و در این راستا یار و یاور مردم و خدمتگزار مردم بودند و در تمام سختی ها همدوش مردم و برای مردم عمل کرده و خواهند کرد. 

وی همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان امروزی را رمز موفقیت و پیروزی در مقابل دشمنان عنوان کرد و افزود: همه مسئولان و آحاد مردم وظیفه دارند در تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانانی که جنگ را تجربه نکرده اند تلاش کنند. 

سیفی، گفت: دشمنان نظام و انقلاب در حال حاضر جوانان ما را مورد هدف قرار داده که باید هوشیار باشیم و با تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان این توطئه‌ها را خنثی کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha