کد خبر: 4089181
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
استاندار آذربایجان شرقی:

زیبایی‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان تبیین شود

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با جهاد تبیین باید زیبایی‌های انقلاب اسلامی را به نسل جدید نشان دهیم تا انقطاع نسلی اتفاق نیفتد.

عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، عابدین خرّم، استاندار آذربایجان شرقی، امروز، 10 مهرماه، در جلسه شورای اداری شهرستان سراب با بیان اینکه متأسفانه برخی از نوجوانان و جوانان پیام انقلاب و ارزش‌ها و مبانی آن را دریافت نکرده‌اند، گفت: امروز جهاد تبیین یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی ادامه داد: پشتوانه انقلاب اسلامی پشتوانه عظیم مکتبی، قرآنی و وحیانی است و باید زیبایی های انقلاب اسلامی به جوانان و نوجوانان بیان و نشان داده شود.

خرّم با بیان اینکه جنگ و دفاع همچنان باقی است تصریح کرد: اتفاقاتی که امروز در کشور افتاده بسیار تلخ است و اگر اندیشمندانه بنگریم خواهیم دید همان دشمنان دوران اولیه انقلاب اسلامی امروز هم در ادامه دشمنی های خود به دنبال براندازی نظام هستند.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: دشمنان نظام تمام پشتیبانی، امکانات، رسانه ها و پول‌های خود را در اختیار جریان معاند گذاشته و تعدادی نیز آموزش دیده اند تا هرگونه اعتراض و تجمع را به آشوب بکشند.

خرّم با قدردانی از حضور مردم تبریز در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی، گفت: مردم غیور و انقلابی تبریز سه روز مداوم در اعلام حمایت از انقلاب اسلامی و برائت از دشمنان حضور پرشور داشتند.

استاندار آذربایجان شرقی دفاع مقدس را شناسنامه ملت ایران خواند که تمام مختصات، مقیاس‌ها و معیارهای ملت ایران در آن ثبت و ضبط شده، اگرچه این شناسنامه اوراق نانوشته زیادی هم دارد.

وی تأکید کرد: خاطرات ناگفته هشت سال دفاع مقدس باید گفته و نوشته شود تا آیندگان مظلومیت و اقتدار ملت ایران را بدانند.

در این مراسم، علی جهانی به عنوان سرپرست فرمانداری سراب معرفی و از خدمات و تلاش های حسن یحیوی فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha