کد خبر: 4102910
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲

دشمنان انقلاب از استمرار پیشرفت‌های ایران بیمناک هستند

فرمانده سپاه عاشورا، با بیان اینکه به رغم اعمال شدیدترین تحریم‌ها و سخت‌ترین مانع تراشی‌ها پیشرفت‌های خوبی در کشور حاصل شده است، گفت: این حجم از پیشرفت‌ها باعث نگرانی دشمنان شده و آنان از استمرار این پیشرفت‌ها بیمناک هستند.

سردار عباسقلی زاده، فرمانده سپاه عاشورابه گزارش ایکنا از آذربایجان شرقی، سردار اصغر عباسقلی‌ زاده، فرمانده سپاه عاشورا، امروز، هفتم آذرماه، در گردهمایی بسیجیان جهاد تبیین بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، گفت: اگر در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا هیچ دخالتی در هیچ زمینه‌ای در ایران نمی‌کرد، اگر هیچ یک از گروهک‌های تروریستی و ضدانقلاب توسط آمریکا حمایت و تحریک نمی‌شدند، اگر هیچ فتنه‌ای توسط دشمنان طراحی و علیه کشورمان اجرا نمی‌شد، اگر هشت سال جنگ علیه ما تحمیل نمی‌شد و هیچ توطئه‌ای در کنار داعش بر علیه ما شکل نمی‌گرفت، کل دنیا به سمت ایران گرایش پیدا می‌کردند چراکه تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری ایران پیشرفت‌های شگفت‌انگیز و خیره کننده‌ای داشته است.

وی با بیان اینکه به رغم اعمال شدیدترین تحریم‌ها و سخت‌ترین مانع تراشی‌ها پیشرفت‌های خوبی در کشور حاصل شده است، گفت: این حجم از پیشرفت‌ها باعث نگرانی دشمنان شده و آنان از استمرار این پیشرفت‌ها بیمناک هستند. این مسائل نشان می‌دهد که دشمنان و مخالفان بهتر از خود ما انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شناخته‌اند.

فرمانده سپاه عاشورا، با بیان اینکه تلاش دشمنان در تفرقه افکنی به‌خاطر خوی سلطه طلبی آنان است، افزود: در چنین شرایطی و به فرموده رهبر معظم انقلاب باید به‌خوبی دشمنان و توطئه‌های آنان را شناخت که اگر این شناخت، به‌خوبی حاصل شود تمام مشکلات کشورمان مرتفع خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، فضای مجازی و فضای حقیقی را دو عرصه جدا از هم دانست و ادامه داد: هرچند که دشمن به‌خاطر پیشرفت سال‌های اخیر و در پرتو فناوری‌های روز، قدرتمندتر از کشورمان است اما این، ایران است که قدرت فضای حقیقی به حساب می‌آید.

عباسقلی‌ زاده توضیح داد: البته این که ما در فضای مجازی دچار عقب ماندگی‌هایی شده‌ایم به‌خاطر این بوده که در سال‌های گذشته حمایت‌های حقیقی و پشتیبانی‌های عملی از فعالان فضای مجازی کشورمان نداشته‌ایم و در حقیقت بستر پیشرفت آنان فراهم نشده است.

فرمانده سپاه عاشورا، به نا آرامی‌های اخیر نیز اشاره کرد و ضمن ارائه تحلیلی عمیق از شکل‌گیری این حوادث گفت: علت اینکه آذربایجان شرقی در جریان این اتفاقات، کمترین ناآرامی‌ها را شاهد بود، به‌دلیل حضور محسوس و غیرمحسوس بسیج در صحنه است که نگذاشته اغتشاشگران عرض اندام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha