دعوت نماینده ولی‌ فقیه و استاندار آذربایجان‌شرقی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
کد خبر: 4199012
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱

دعوت نماینده ولی‌ فقیه و استاندار آذربایجان‌شرقی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی‌ فقیه در استان و استاندار آدربایجان‌شرقی در پیام مشترکی مردم آذربایجان‌شرقی را برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

راهپیمایی 22 بهمن، تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، و مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی با صدور پیام مشترک، مردم را برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند. متن پیام به این شرح است:

«شجره طیبه و پرثمر انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به چهل‌وپنجمین بهار خود رسیده است؛ سالروز تبلور شکوه و ایثار ملت قهرمان و بزرگ که طومار رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را با رهبری زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

راهپیمایی 22 بهمن، این نمونه بی‌همتا از وفاداری به آرمان‌های انقلاب، یک عید حقیقی برای ملت ایران است که مجموعه‌ای از ارزش‌ها را در دل خود جای داده است و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران، شعار 22 بهمن‌ماه، یوم‌الله یوم‌الله و طنین سرود ملی ایران در سالروز جشن پیروزی انقلاب، حالا از خاطرات مشترک چند نسل از ایرانیان است.

22بهمن نماد و نشان‌دهنده پویایی انقلاب اسلامی و مصداق اهم تعظیم شعائر الهی است م مردم بیدار این خاک پاک در پاسخ به دستگاه عریض و طویل تبلیغات دشمنان که با یک جنگ ترکیبی سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای همسو و همگام سعی در ناامید کردن مردم و ایجاد جو بی‌اعتمادی و سوءظن مردم به نظام را دارند؛ با حضور پرشکوه در جشن پیروزی انقلاب اسلامی با آرمان‌های انقلاب و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

حال که دشمن در جنگ شناختی تمام توان خود را صرف تفرقه و پریشانی ملت ایران می‌کند راهبرد وحدت ملی گره‌گشاست و این مهم با حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت همگانی ملت در انتخابات 11 اسفند محقق خواهد شد و تابلویی زیبا از مردم‌سالاری دینی و آزادی و آزادگی را به نمایش گذاشته و تیری بر قلب دشمنان و بدخواهان انقلاب و ملت عزیز ایران خواهد بود.

حضور میلیونی مردم ایران در عید پیروزی انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که پاسداشت این روز یک سرمایه بزرگ و تمام‌نشدنی است؛ درواقع 22 بهمن، در طول همه این سال‌ها، نمادی از پای‌ کار بودن مردم برای انقلاب اسلامی است.

اینجانبان با ادای احترام به روان پاک امام شهدا و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از حضور مردان غیرتمند، بانوان عفیف، از جوان و نوجوان بانشاط و کودکان عزیز و آینده‌سازان این مرزوبوم دعوت می‌کنیم برای نشان‌ دادن هم‌عهدی همه نسل‌های ایران در دفاع از انقلاب و ارزش‌های مقدس آن و برای مقابله با نقشه‌های مختلف دشمنان علیه این آب‌ و خاک در عید پیروزی انقلاب اسلامی به خیابان‌ها بیایند تا در جهت تحقق گام دوم انقلاب و نیل به افق‌های روشن آینده بار دیگر نگاه جهانیان را مبهوت اتحاد و یکپارچگی خود کنند.»

انتهای پیام
captcha