مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید می‌کنند
کد خبر: 4199110
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۷

مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید می‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مردم با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در یازده اسفند امسال، موجب ناامیدی دشمنان انقلاب می‌شوند.

حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز، 21 بهمن‌ماه، در مسجد امام علی (ع) ملکان به مناسبت دهه فجر، گفت: مردم با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در یازده اسفند امسال، موجب ناامیدی دشمنان انقلاب می‌شوند. 

وی اظهار کرد: البته در سال گذشته هم‌عده ای با شعار زن زندگی آزادی بلوایی را به پا کردند و باز با شکست مواجه شدند و الان هم هدفشان انتخابات است که می‌خواهند این طور وانمود کنند که مشارکت و حضور مردم در انتخابات کم رنگ خواهد بود اما مردم هوشیار و زمان شناس هستند.

آل‌هاشم، افزود: در حالی که هر موقع دشمنان خواسته‌اند در کشور دخالت کنند و مردم را نسبت به انقلاب بدببین کنند مردم خودشان وارد صحنه شده و دشمن را ناامید کرده‌اند که انشالله مردم آذربایجان شرقی هم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، فردا خودشان را نشان خواهند داد.

امام جمعه تبریز، ادامه داد: هدف دشمن تضعیف نظام دینی، تضعیف اقتدار نظام اسلامی ایران بوده و هدف دیگر این است که می‌خواهند نشان بدهند که نظام جمهوری اسلامی ایران کارایی خودش را از دست داده است که انشاالله هم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، مردم با مشارکت حداکثری خودشان را نشان خواهند داد و بر این اساس در یازده اسفند آمار شرکت کنندکان دشمن شکن خواهد بود و باشکوه در انتخابات شرکت می‌کنند.

وی همچنین گفت: هدف از آعاز جنگ و جنگ تحمیلی براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجزیه کشور و تسلط بر نفت منطقه بوده است طوری که هشت سال این جنگ به طول انجامید ولی در سایه تلاش‌های رزمندگان، سپاهیان و ارتشیان قهرمان و بسیحیان نتوانستند به اهداف خود دست یابند.

آل‌هاشم، یادآور شد: جالب اینکه دشمنان نه تنها به اهداف خود نتوانستند برسند بلکه حتی یک وجب از خاک پاک ایران عزیز را نیز نتوانستند تصرف کنند و ما پیروز این جنگ شدیم چون مردم در صحنه بودند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: اواخر جنگ بود که دشمنان به این نتیجه رسیدند اگر امام از دنیا بروند و رحلت کنند این نظام هم از بین خواهد رفت ولی در سایه هوشمندی مجلس خبرگان رهبری و انتخاب شایسته مقام معظم رهبری، انقلاب با همان صلابت و شکوه دوران امام، نظام اسلامی ایران رهبری و سایر کشورها هم هدایت می شوند.

انتهای پیام
captcha