حماسه ۲۲ بهمن نقطه‌ای طلایی در تاریخ ایران اسلامی است
کد خبر: 4199176
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی:

حماسه ۲۲ بهمن نقطه‌ای طلایی در تاریخ ایران اسلامی است

علی‌اصغر فاتحی‌فر، با بیان این‌که حماسه ۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی، نقطه‌ای طلایی در تاریخ ایران اسلامی است، اظهار کرد: ۴۵ سال از تغییر حکومت ایران به سمت مردم سالاری دینی می‌گذرد و عزیزان بسیاری در این راه در خون غلتیدند و به برکت همین شهدای گرانقدر است که امروز شاهد جشن ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب هستیم.

راهپیمایی 22 بهمن، تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، علی‌اصغر فاتحی‌فر، رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان، در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن تبریز در جمع خبرنگاران، با اشاره به مشارکت پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهد مردم همچنان راه امام راحل و شهدا را ادامه می‌دهند.

وی با بیان این‌که حماسه ۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی، نقطه‌ای طلایی در تاریخ ایران اسلامی است، اظهار کرد: ۴۵ سال از تغییر حکومت ایران به سمت مردم سالاری دینی می‌گذرد و عزیزان بسیاری در این راه در خون غلتیدند و به برکت همین شهدای گرانقدر است که امروز شاهد جشن ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب هستیم.

فاتحی‌فر، افزود: قطعاً حضور پرشور و وحدت آفرین مردم عزیز ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال معنایی متفاوت از سال‌های قبل دارد و در جنگ رسانه‌ای و ترکیبی که علیه کشورمان وجود دارد، حضور پرشور مردم می‌تواند مشتی محکم بر دهان دشمنان باشد.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: مثل همیشه که مردم ایران اسلامی و به خصوص خطه آذربایجان با حضور خود در میدان، آرمان‌های انقلاب، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را زنده نگه می‌دارند، امروز نیز در برابر هجمه‌های فراوان علیه کشورمان با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کردند که همچنان راه امامین انقلاب و شهدا ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: این مشارکت و حضور در میدان مردم عزیز در ادامه در پای صندوق‌های رای انتخابات ۱۱ اسفندماه نیز تجلی خواهد یافت و با مشارکت حداکثری، باز هم مشت‌های خود را بر دهان بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی خواهیم کوبید.

انتهای پیام
captcha