قدردانی نماینده ولی‌ فقیه و استاندار آذربایجان‌شرقی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
کد خبر: 4199327
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰

قدردانی نماینده ولی‌ فقیه و استاندار آذربایجان‌شرقی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی‌ فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌شرقی در بیانیه مشترکی، از حضور شگفت‌انگیز مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ قدردانی کردند.

راهپیمایی 22 بهمن، تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی در بیانیه مشترکی، از حضور شگفت‌انگیز مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌، قدردانی کردند.

متن بیانیه بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

صدای گام‌های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و ایمان مردم متدین و ولایتمدار آذربایجان در سالروز جشن ۴۵ سالگی خیزش اسلامی ملت بزرگ ایران حماسه‌ای شگفت‌انگیز رقم زد و بار دیگر محاسبات غلط دشمن نسبت به این ملت را به چالش کشید و صحنه‌ای از شکوه و عظمت و پای بندی مردم به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر و رهبری معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را در تصویری غرورانگیز و اقتدارآفرین به رخ جهانیان کشید.

به پاس این گام‌های استوار ‍‍و پرچم سربلند همت و آزادگی ولی نعمتان اصلی انقلاب به درگاه حضرت حق سجده شکر می‌ساییم و بهترین سلام‌ها و درود‌ها را نثار بصیرت بی‌همتای انسان‌هایی می‌کنیم که همیشه در لحظه‌ی نیاز و صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان، نمایشگاهی از عزت و عظمت می‌آرایند.

بدون شک حضور پرشور و درخور تحسین مردم ولایت مدار آذربایجان در لبیک به منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری از تاریخ حماسه آفرینی‌های این ملت قهرمان است و این حضور گسترده و وصف‌ناپذیر تمامی دسیسه‌ها و نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی و برملاء خواهد ساخت.

اینجانبان متواضعانه و با تمام وجود و از ژرفای دل و جان، آفریننده‌ هستی را سپاس می‌گوییم که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما مردم عزیز نمایان ساخت و از شما مردم غیرتمند و همیشه در صحنه استان کمال تشکر و قدردانی را داریم که چنین صحنه‌های زیبا و باشکوهی آفریدید و تجسم عینی وحدت و استکبارستیزی را به نمایش گذاشتید.

ملت همیشه بیدار آذربایجان همراه با همه هموطنان خود در سراسر این خاک پاک با راهبرد وحدت ملی عید پیروزی انقلاب را نمادی از پای‌کار بودن مردم برای انقلاب‌اسلامی است جشن گرفتند و یک دل و یکصدا هم قسم شدند تا در انتخابات ۱۱ اسفند تابلویی زیبا از مردم‌سالاری دینی و آزادی و آزادگی را به نمایش بگذارد و بار دیگر تیری بر قلب دشمنان و بدخواهان انقلاب باشند.

درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مؤمن و همیشه در صحنه که با از شناخت دقیق از راه و انتخاب خود برای رسیدن به قلّه‌ی پیشرفت و سعادت با تکیه به خدا و اعتماد به قدرتی که حی لایزال گرفته اید هر مانعی را از سر راه خود برمیدارید و با تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و در لبیک به فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) جهانیان را مبهوت حضور با شکوهتان می‌کنید.

انتهای پیام
captcha