دشمن به دنبال از بین بردن مسئولیت پذیری دختران ایرانی است
کد خبر: 4215557
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۱

دشمن به دنبال از بین بردن مسئولیت پذیری دختران ایرانی است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی، با اشاره به اهداف دشمنان در نابودی بنیان‌ خانواده‌های ایرانی، گفت: دشمن به دنبال از بین بردن وحدت و مسئولیت پذیری دختران ایرانی است.

تراب محمدی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، تراب محمدی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز 24 اردیبهشت‌ماه، در جشن بزرگ دختران ایران و تجلیل از برگزیدگان اتحادیه انجمن‌های اسلامی مدارس استان، اظهار کرد: امروز تمامی اهداف دشمن بر روی دختران ما متمرکز شده است و سعی می‌کنند تا وحدت، انسجام، معنویت و مسئولیت پذیری دختران ایرانی را مثل دختران غربی‌ که به خانواده خود هیچ ارزشی قائل نیستند، از بین ببرند.

وی افزود: اگر امروز انسان‌های بزرگی در کشورمان تربیت یافته و از ناموس و امنیت کشورمان محافظت می‌کنند و امنیت آفرین هستند، از دامن زن‌های مومن و شجاعی رشد یافته‌اند.

محمدی، با اشاره به اهمیت جایگاه زن در کشورمان، ادامه داد: اگر زن نبود، زندگی، دنیا، مهربانی، محبت و مسئولیت پذیری نیز وجود نداشت.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی، با بیان این‌که جامعه غرب مانند تبلیغاتی که انجام می‌دهند، گل و بلبل نیست، گفت: خانواده در جوامع غربی معنا ندارد. سرمایه داران در این جوامع حکومت می‌کنند و سعی دارند تا جامعه خود را به فساد بکشانند و انسان‌های سست عنصری تربیت کنند تا کسی نتواند مقابلشان بایستد؛ هم‌چنین این سرمایه داران می‌خواهند تا ایران را شبیه جوامع خود کنند تا از این طریق، انواع آسیب‌های اجتماعی را بین ایرانیان رواج دهند.

وی در ادامه با بیان این‌که دختر داشتن، رحمتی از سوی خداوند است، افزود: دختر مایه برکت و رحمت زندگی و محور انسجام و وحدت خانواده و جامعه است.

انتهای پیام
captcha