کد خبر: 4219667
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۲
جانشین فرمانده سپاه عاشورا:

اخلاق‌مداری از شاخصه‌های ویژه شهید رئیسی بود

الیاس گل محمدزاده با بیان اینکه اخلاق‌مداری از شاخصه‌های ویژه شهید آیت‌الله رئیسی بود، گفت: این شهید بزرگوار نشان داد که در تمام مراحل زندگی پایبند اخلاق است و حتی در مناظره‌های انتخاباتی نیز این ویژگی را برجسته‌تر کرد و امانتداری را در اولویت قرار داد.

الیاس گل محمدزاده، جانشین فرمانده سپاه عاشورا

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سرهنگ الیاس گل محمدزاده، جانشین فرمانده سپاه عاشورا، امروز، 13 خردادماه، در مراسم یادبود شهدای خدمت در گروه صنعتی ماشین‌سازی تبریز گفت: بهترین انسان‌ها را در حادثه سقوط بالگرد تقدیم انقلاب کردیم و روزهای بسیار سختی را پشت سرگذاشتیم که امیدوارم به پاس خدمات این افراد ادامه‌دهنده واقعی راه آنها باشیم.

وی به شاخصه‌های شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی اشاره کرد و ادامه داد: رئیس جمهوری هم که انتخاب و جایگزین می‌شود باید از ویژگی‌های بارز شهید جمهور همچون اخلاق‌مداری، مردم باوری، مردم یاری و مردم‌محوری، سرباز ولایت بودن، فعال کردن دیپلماسی خارجی، فسادستیز، وحدت‌آفرین، خستگی‌ناپذیر و امیدآفرین برخوردار باشد.

گل محمدزاده با بیان اینکه اخلاق‌مداری از شاخصه‌های ویژه شهید آیت‌الله رئیسی بود، گفت: این شهید بزرگوار نشان داد که در تمام مراحل زندگی پایبند اخلاق است و حتی در مناظره‌های انتخاباتی نیز این ویژگی را برجسته‌تر کرد و با اینکه رئیس قوه قضاییه بود و از همه پرونده‌های اشخاص مطلع بود اما باز حرفی به زبان نیاورد.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا، شاخصه دیگر شهید رئیسی را مردم باوری، مردم یاوری و مردم محوری عنوان کرد و افزود: در دولت سیزدهم، رأس دولت همواره در کنار مردم بود و خدمت به مردم را رضایت الهی می‌دانست و حضور پرشور مردم در مراسم تشییع و بزرگداشت، دلیلی مهم بر این مدعاست.

وی سربازی ولایت را دیگر شاخصه شهید آیت‌الله رئیسی برشمرد و گفت: این ویژگی نه در شعار بلکه در عمل در شهید جمهور بارز بود و در تمام لحظه‌ها، خود را سرباز ولایت می‌دانست و هر قدمی که بر می‌داشت بر این اساس بود که می‌توان به واکسیناسیون کرونا، مهار تورم و احیای هزاران واحد تولیدی راکد اشاره کرد.

گل محمدزاده ادامه داد: همچنین دیپلماسی خارجی در دولت شهید رئیسی با روی کار آمدن شهید امیرعبداللهیان که فردی کاربلد و انقلابی بود فعال شد و امور کشور به برجام گره زده نشد و اگر عملیات وعده صادق موفقیت آمیز بود نتیجه رایزنی‌های وزیر امور خارجه بود.

وی به فسادستیزی در دولت شهید رئیسی اشاره کرد و گفت: مبارزه با فساد از شعارهای انقلاب اسلامی است و از زمانی که دولت سیزدهم روی کار آمد، این شعار عملی شد و با بکارگیری کارگزاران سالم، اقدامات خوبی در این زمینه انجام شد.

جانشین سپاه عاشورا اظهار کرد: وحدت‌آفرینی و خستگی‌ناپذیری از دیگر شاخصه‌های شهید رئیسی بود و به جای آنکه دولت‌های قبلی را مقصر اعلام کند روی برنامه‌ها و اهدافش متمرکز شد و در این راه خستگی را خسته کرد و بارها اعلام کرد که استراحت برای مردم است نه مسئولان.

انتهای پیام
captcha