کد خبر: 4225544
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۵

پیام امام جمعه موقت تبریز به رئیس‌جمهور منتخب

حجت‌الاسلام مطهری اصل در پیامی خطاب به رئیس‌جمهور منتخب گفت: یقین می‌دانم جنابعالی که از یادگاران عرصه جهاد و شهادت و دارای سوابق ارزنده در مناصب متعدد مدیریتی و اجرایی هستید، منشأ برکات و گام‌های جهادی در مسیر اعتلای هر چه بیشتر نظام و پیشرفت کشور و آرامش و رفاه مردم خواهید بود.

حجت الاسلام مطهری اصل، امام جمعه موقت تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام احمد مطهری اصل، امام جمعه موقت تبریز، طی پیامی انتخاب مسعود پزشکیان را به‌عنوان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. 

در این پیام با اشاره به حماسه غرورآفرین انتخاب جمهور در ایران اسلامی به خصوص خطه آذربایجان، یادآور شده است: مردمان زمان‌شناس، بصیر و آگاه آذربایجان‌شرقی در صحنه‌های مختلف شور و شعور سیاسی خود را نشان داده و چشم‌های عالم را به خود خیره و اقتدار و همبستگی خود را در پیمودن راه شهدا به‌ویژه شهدای خدمت را فریاد زدند و بار دیگر روشن‌ترین پیام و صحنه‌های زیبا از مردم‌سالاری دینی به رخ دنیا کشیدند.

وی ادامه داد: به شکرانه این حماسه بزرگ که تلاش مذبوحانه و توطئه دشمنان و بدخواهان را خنثی کرده و اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران را فزونی بخشیده است، سجده شکر به پیشگاه خداوند منان می‌سایم و بهترین تبریکات خود و مردم فهیم آذربایجان را به حضور پرنور رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و رئیس جمهوری منتخب که با اکثریت آرای ملت بزرگ ایران ریاست قوه مجریه را عهده‌دار شده‌اند، پیش کش می‌کنم.

مطهری اصل خطاب به رئیس‌جمهور منتخب اضافه کرده است: یقین می‌دانم جنابعالی که از یادگاران عرصه جهاد و شهادت و دارای سوابق ارزنده در مناصب متعدد مدیریتی و اجرایی هستید، منشاء برکات و گام‌های جهادی در مسیر اعتلای هر چه بیشتر نظام و پیشرفت کشور و آرامش و رفاه مردم خواهید بود.

امام جمعه موقت تبریز در پایان این پیام با آرزوی توفیقات روزافزون برای رئیس‌جمهور منتخب و دیگر خادمان صدیق نظام جمهوری اسلامی که با استمداد از انفاس قدسی ائمه اطهار(ع) و ارواح طیبه شهداء، با همدلی و هم‌افزایی هم پیمان برای کار جهادی و شبانه‌روزی در راستای حل مسائل، مشکلات و تحقق انتظارات به حق مردم و آرمان‌های متعالی و عدالت خواهانه انقلاب اسلامی هستید، سربلندی همگان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو رهنمودهای رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده است.

انتهای پیام
captcha