آذربایجان شرقی - چند رسانه ای
نماهنگ | در خلوت خورشید

نماهنگ | در خلوت خورشید

نماهنگ «در خلوت خورشید» در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
نماهنگ | شناسنامه‌های ایران

نماهنگ | شناسنامه‌های ایران

لحظاتی از دیدار اعضای ستاد مرکزی کنگره‌ ملی شهدای سبزوار و نیشابور با رهبر معظم انقلاب در قالب نماهنگ «شناسنامه‌های ایران» تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
عالِم عامل + فیلم

عالِم عامل + فیلم

آیت‌الله سیدمحمدجواد ذهنی تهرانی، عالم وارسته شیعه و از شاگردان علامه شعرانی بود. وی دارای ذوقی سرشار، قلمی توانا و خطی زیبا بود و آثار ارزشمندی در موضوعات مختلف از خود به یادگار نهاد.
نماهنگ | نوای نقاره‌های عاشقی

نماهنگ | نوای نقاره‌های عاشقی

به مناسبت ولادت امام رضا(ع)، نماهنگ «نقاره‌ها» تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
ولی نعمت ایران + فیلم

ولی نعمت ایران + فیلم

حضرت امام رضا(ع) شب جمعه يازدهم ذى‌القعده در سال 148 هجرى در مدينه طيّبه به دنيا آمد، پدر بزرگوار آن حضرت امام هفتم موسى بن جعفر(ع) و مادرشان به نام امّ البنين يا تكتم يا نجمه بود. پس شهادت حضرت موسى بن‌جعفر(ع) به وسيله هارون الرشيد، حضرت امام رضا(ع) به امامت رسيدند. مأمون دید که حتى با ولايت عهدى آن حضرت نيز گرايش مردم به آل پيامبر(ص) كم نشد تحمل نكرد و آن حضرت را به شهادت رساند.
شیخ کبیر + فیلم

شیخ کبیر + فیلم

آیت‌الله العظمی شیخ محمد حسن بار فروش، معروف به شیخ کبیر از مراجع و علمای طراز اول خطه مازندران بود که دفتر حیات پربرکت ایشان به سال 1240 ق در قزوین گشوده شد.
طلایه‌دار جهاد و شهادت + فیلم

طلایه‌دار جهاد و شهادت + فیلم

آیت‌الله سیدمحمدرضا سعیدی از شاگردان امام خمینی(ره) و از مبارزان سیاسی علیه رژیم شاه بود که در مسیر مبارزه بارها دستگیر، زندانی و شکنجه شد و در نهایت در زندان به شهادت رسید.
نماد جمهوریت + فیلم

نماد جمهوریت + فیلم

هفتم خرداد ۱۳۵۹ یادآور افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی است. مجلس در نظام اسلامی جایگاه بسیار مهمی دارد چنانکه حضرت امام(ره) آن را «خانه ملت» و «در رأس همه امور» می‌دانستند.
سنگ صبور + فیلم

سنگ صبور + فیلم

آیت‌الله سیدعزالدین حسینی زنجانی در سال ۱۳۰۰ ه.ش در خاندان علم و فقاهت در شهر زنجان دیده به جهان گشود. جد اعلای ایشان، آیت‌الله سیدمحمد مجتهد سردانی، فقیه مورد احترام مردم زنجان در عصر قاجار بود که در طرد و دفع بابیت از زنجان نقش بسیار مهمی داشت.
نماهنگ | عزت، حکمت، مصلحت در کلام رهبری

نماهنگ | عزت، حکمت، مصلحت در کلام رهبری

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: «وقتی می‌گوییم عزت، یعنی نفی دیپلماسی التماسی. ما در طول این سال‌ها داشتیم مواردی را که دیپلماسی ما، تعبیر درست در قبالش همین تعبیر «التماسی» است، «دیپلماسی التماسی». ممکن است لحن‌مان هم التماس‌آمیز نبوده اما باطن قضیه التماس بوده... حکمت یعنی در همه‌ تعامل‌های دو جانبه و چند جانبه خردمندانه عمل کنیم. اندیشیده عمل کنیم. محاسبه‌ شده عمل کنیم. از اظهارنظرهای دفعی و ارتجالی و حساب‌نشده پرهیز کنیم.