کد خبر: 3779036
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
گروه اجتماعی - معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: اولین مؤسسه خیریه بیمارستانی آذربایجان شرقی در مرکز آموزشی و درمانی کودکان تبریز راه‌اندازی شده است.
راه‌اندازی موسسه خیریه بیمارستانی در بیمارستان کودکان تبریز
علی اکبر طاهری اقدم، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز‌ در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، گفت: اولین مؤسسه خیریه‌ بیمارستانی استان در مرکز آموزشی و درمانی کودکان تبریز راه‌اندازی شده است.
وی فعالیت‌های خیرخواهانه در حوزه سلامت را از بزرگترین خدمات به مردم عنوان کرد و گفت: خیران در ارتقای سلامت جامعه، نقش بی‌بدیل و کلیدی دارند.
طاهری اقدم با بیان این‌که حضور فعالان خیر برای رفع مشکلات مراکز درمانی و بهداشتی امری ضروری است، ادامه داد: کار خیر ماندگارترین یادگار انسان پس از مرگش است که در روز قیامت سایر انسان‌ها نسبت به انجام آن غبطه می‌خورند.
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اضافه کرد: مؤسسه خیریه بیمارستانی، مرکز آموزشی و درمانی کودکان تبریز واسطه‌ای بین سازمان‌های مردم‌نهاد، نیکوکاران‌، ساختار رسمی بیمارستان، مؤسسات و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی است.
وی بیان کرد: تمامی نیاز‌های دانشگاه برای ارائه خدمات بهینه به مردم احصا شده و در وب‌سایت معاونت اجتماعی دانشگاه به‌منظور سازماندهی و راهنمایی خیران بارگذاری شده است تا خیران دارایی‌های خود را در جایی که نتایج و آثار بیشتری دارد، خرج کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: