کد خبر: 3808179
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

معلمان با نقش اثرگذار خود نسلی کارآمد برای آینده تربیت می‌کند

گروه اجتماعی- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، گفت: جایگاه با ارزش و اثر گذار معلمان سرنوشت تک تک افراد جامعه را رقم‌ می‌زند و نسلی کارآمد برای آینده تربیت می‌کند.

معلمان با نقش اثرگذار خود نسلی کارآمد برای آینده تربیت می‌کندبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، عصر روز گذشته در مراسم تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه صنعتی سهند تبریز به نقش معلم و استاد در تربیت صحیح افراد جامعه و توسعه و تعالی آن اشاره کرد و گفت: معلمان اگر رسالتشان را بخوبی ایفا کنند نه تنها سرنوشت افراد جامعه به سمت درست رهنمون می‌شود بلکه نسلی ارزشمند برای آینده‌ای بهتر در جامعه تربیت می‌شود.
وی افزود: سرنوشت جامعه قطعا بدست معلمان تغییر پیدا می کند و شقاوت و سعادت جامعه و افراد آن مستقیما به معلمان وابسته است.
حجت‌الاسلام آل‌هاشم افزود: انگیزه همه شقاوت‌ها و سعادت‌ها از همان مدرسه شروع می شود و در نتیجه سعادت مردم در دست استاد و معلم است.
امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود دانشگاه صنعتی سهند را جزو دانشگاه‌های برتر از نظر علمی در سطح کشور عنوان کرد و گفت: اساتید این دانشگاه هم از نظر اخلاقی و هم از نظر علمی نمونه بوده و پیشگام در تولید علم و دانش و تحقیقات علمی هستند.
در این مراسم از ۱۶۸ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی سهند در رشته های مختلف تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha