کد خبر: 3862146
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
گروه فرهنگی ــ معاون فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، گفت: با توجه به درخواست برخی از دانشگاه‌ها مدت ارسال آثار به ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی استان تا ۳۰ آذرماه امسال تمدید شده است.

تمدید مدت ارسال آثار به ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان‌شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، احد حاجی‌بلند، معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان امروز، 16 آذرماه در جمع خبرنگاران، گفت: با توجه به درخواست برخی از دانشگاه‌ها مدت ارسال آثار به ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی استان تا 30 آذرماه امسال تمدید شده است.

وی افزود: به‌منظور ارتقای سطح تئاتر دانشجویی، جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی با همکاری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان اقدام به برگزاری ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی می‌کند.

حاجی‌بلند، اضافه کرد: آداب، رسوم و باورهای بومی و محلی، حقوق شهروندی، زندگی و فرهنگ دانشجویی، دانشجو و آسیب‌های اجتماعی، دانشجو و فضای مجازی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت از رونق تولید از محورهای آثار در این جشنواره است.

وی گفت: این جشنواره در دو بخش مسابقه و جنبی برگزار می‌شود که بخش صحنه‌ای آن به‌صورت رقابتی و بخش جنبی به شکل غیر رقابتی برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان‌شرقی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در سه نسخه به دبیرخانه جشنواره واقع در دانشگاه تبریز، سازمان جهاددانشگاهی استان، معاونت فرهنگی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۳۹۷۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: