کد خبر: 3878617
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
رئیس دفتر رئیس جمهور، با بیان اینکه شهادت سپهبد قاسم سلیمانی عامل وحدت در ایران شد، گفت: دشمنان فکر می‌کردند با شهادت وی نظام ضربه خواهد خورد، اما جواب معکوس دریافت کردند.

محمود واعظی در جمع فعالان اقتصادی آذربایجان شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور پنج‌شنبه، 24 بهمن‌ماه در جمع فعالان اقتصادی استان با بیان اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی کوچک حوزه خلیج فارس با جدیت می‌خواستند به اهداف خود برسند، اما مردم جواب سختی به آن‌ها دادند، گفت: آنان می‌خواستند با گذاشتن ۱۲ شرط ایران را شکست بدهند، در صورتی که خودشان از ۱۲ شرط عدول کردند و در این خصوص نیز شکست خوردند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به‌دنبال مذاکره بدون قید و شرط با ما بود، بیان کرد: مردم ما نشان دادند که این ما هستیم که قید و شرط می‌گذاریم و آنان بیهوده خودشان را به در و دیوار می‌زنند.

واعظی، با بیان اینکه شهادت سپهبد سلیمانی عامل وحدت در ایران شد، یادآوری کرد: دشمنان فکر می‌کردند با شهادت وی نظام ضربه خواهد خورد، اما جواب معکوس دریافت کردند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری تأکید کرد: با ‌درک شرایط کشور و فشارها باید مشکلاتمان را خودمان با هم در داخل حل کنیم.

به خودکفایی در همه بخش‌ها نزدیک شده‌ایم

وی ادامه داد: در یک سال و نیم گذشته پیچیده‌ترین تجهیزات مورد نیاز کشور توسط متخصصان داخلی ساخته شده است و به خودکفایی در همه بخش‌ها نزدیک شده‌ایم.

واعظی با بیان اینکه در مورد صادرات نیز افزایش اتفاق افتاده و جهادی پیشرفت کرده‌ایم، گفت: در زمینه واردات نیز توانستیم نیازهای کشور را تأمین کنیم.

وی بیان کرد: شرایط امروز، سخت و فشار آمریکا بی‌سابقه است و اگر به هر کشور دیگری این فشار وارد می‌شد، نمی‌توانست حداکثر بیش از چند ماه دوام بیاورد، اما کشور ما با تکیه بر تولیدکنندگان، کارآفرینان و مردمش توانست.

واعظی با بیان اینکه هدف رئیس جمهور و مجموعه دولت، حمایت از تولید و صادرات است، تأکید کرد: آنچه که ما را موفق می‌کند، این است که همگی دست به دست هم دهیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: