کد خبر: 3987521
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
ساختمان فرهنگی ـ قرآنی مؤسسه مهد قرآن آذربایجان‌شرقی در شهر جدید سهند با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

افتتاح ساختمان فرهنگی و قرآنی مهد قرآن در شهر جدید سهندبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، ساختمان فرهنگی – قرآنی مؤسسه مهد قرآن استان امروز، نهم مردادماه با حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز در شهر جدید سهند افتتاح شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، در این آیین با اشاره به ضرورت بستر سازی برای تربیت کودکان به خصوص در مقطع هفت سال اول تأکید کردند.

وی اضافه کرد: احداث چنین مراکزی بی شک قدم بزرگی در تحقق اهداف عالی تربیتی است و مهد قرآن با حضور و همراهی چهره‌های فعال در هیئت امنا و هیئت مدیره این مؤسسه موفقیت‌های چشمگیری داشته است.

آل‌هاشم، توسعه فرهنگ قرآنی در جامعه را منوط به همراهی همه مردم دانست و گفت اینکه فقط از تریبون نماز جمعه در خصوص حجاب یا بی‌حجابی سخن گفته شود به مرور زمان تأثیر منفی خواهد گذاشت و همه پدران و مادران باید مراقبت از فرزندان ایفای نقش کنند.

رحیم وظیفه شعاع، مدیر مؤسسه مهد قرآن آذربایجان‌شرقی نیز در ادامه با اشاره به توانمندی مهد قرآن در احداث فضاهای فرهنگی – قرآنی زیر نظر خود مؤسسه گفت: ساختمان مهد قرآن سهند طی 30 ماه با هزینه‌ای بالغ بر 28 میلیارد ریال احداث شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: