کد خبر: 4005248
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: تشکیلات قوه قضائیه ایران و کشورهای اسلامی باید افرادی که به دنبال تفرقه میان مسلمانان هستند را مجازات کنند.

افرادی که دنبال تفرقه هستند مجازات شوند / بانک کشورهای اسلامی تاسیس شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، روز جمعه، 23 مهرماه، در آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون آذربایجان‌شرقی، به اهمیت وحدت بین مسلمانان اشاره و اظهار کرد: وحدت بین مسلمانان از اهمیت بالای برخوردار است و زبان دینی مشترک باید ما را در مقابل دشمنان مستحکم نگه دارد.

وی افزود: راهکارهای فرهنگی و مذهبی توانایی بالایی در ایجاد قدرت بین مسلمانان دارد و در مقابل دشمنان می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

آل‌هاشم گفت: گسترش عقلانیت در اظهارنظرها و راه هکاری سیاسی مثبت می‌تواند اثرگذاری‌های خوبی را داشته باشد تا وحدت بین مسلمانان ایجاد شود.

امام جمعه تبریز، اضافه کرد: تشکیلات قوه قضائیه ایران و کشورهای اسلامی باید افرادی که به دنبال تفرقه بین مسلمانان هستند را مجازات کنند. صنعت گردشگردی باید در بین کشورهای اسلامی تقویت و بانک اسلامی بین این کشورها تشکیل شود تا بسیاری از مشکلات حل شود.

آل‌هاشم، به نقش مهم بسیج اشاره کرده و گفت: فرهنگ بسیج باید در جایگاه اصلی خود قرار بگیرد و همواره به یاد داشته باشیم بسیج هیچ نیازی به کمک دیگران ندارد، بلکه ما نیاز به کمک بسیج و حمایت بسیج داریم.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، بیان کرد: همواره در شرایط سخت، چه جنگ و چه بعد از جنگ، قدرت بسیج دیده شده است. همواره می‌توانیم از بسیج به‌عنوان حلال مشکلات نام ببریم.

در پایان این مراسم حجت‌الاسلام جعفری منور به سمت مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام تقوی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: