کد خبر: 4007720
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
طی مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی همزمان با سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) ۳۶ نفر از طلاب حوزه‌های علمیه استان ملبس شدند.

ملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، عابدین خرم، استاندار آذربایجانشرقی و جمعی از مسئولان روز گذشته دوم مهرماه همزمان با سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) ۳۶ نفر از طلاب حوزه‌های علمیه استان به لباس روحانیت ملبس شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی در این مراسم، با اشاره به اخلاق پیامبر اکرم(ص) از طلاب خصوصاً افرادی که امروز معمم می‌شوند، خواست تا اهل بخشش و رحمت باشند.

وی از صبر و خویشتن‌داری استاندار آذربایجان‌شرقی بسیار تشکر کرد و گفت: حوزه‌های علمیه و روحانیت استان با تمام توان در کنار استاندار ولایتمدار بوده و حمایت خود را از ایشان اعلام می‌دارند.

در ادامه این برنامه طلاب و حوزه‌های علمیه استان آذربایجان‌شرقی با تقدیم حلقه گل به استاندار آذربایجان‌شرقی، اظهار محبت کردند و حمایت خود را از زین‌العابدین رضوی خرم اعلام کردند. در پایان مراسم از ۶۰ سال جهاد علمی و تبلیغی حضرت آیت‌الله سیدمحمد تقی آل‌هاشم تجلیل به‌عمل آمد.

ملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکسملبس شدن ۳۶ طلبه در آذربایجان شرقی به لباس روحانیت+ عکس

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: