کد خبر: 4057095
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶

فرمانده سپاه اهر از توزیع ۱۳۰۰ بسته‌ معیشتی در قالب رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.

توزیع بسته معیشتی، اهرسرهنگ پاسدار حسن سیفی، فرمانده سپاه اهر، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، از توزیع ۱۳۰۰ بسته‌ معیشتی در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه در بین نیازمندان این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه، تعداد هزار و سیصد بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات سپاه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

وی از اهداف اصلی برگزاری این رزمایش را کمک به اقشار کم درآمد جامعه و افرادی که در اثر ویروس کرونا دچار مشکل و ضرر شده‌اند برشمرد و افزود: این بسته‌های معیشتی هرکدام به ارزش ۴۰۰ هزار تومان شامل روغن نباتی، مرغ، برنج، خرما جمعاً با هزینه ۵۲۰ میلیون تومان امروز در بین نیازمندان شهرستان اهر توزیع شد.

سیفی، همچنین از توزیع ۱۲۰۰ بسته کمک معیشتی طی ۱۰ روز گذشته نیز خبر داد و گفت: مجموعاً در این ۱۰ روز ۲۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال بین نیازمندان شهرستان اهر توزیع شد.

فرمانده سپاه افزود: سپاه و بسیج از زمان آغاز شیوع بیماری منحوس کرونا با اجرای رزمایش های مختلف کمک مؤمنانه، طرح ملی حاج قاسم سلیمانی و... در کنار همشهریان برای مبارزه با ویروس کرونا شبانه روز فعالیت داشته و تا ریشه کنی کامل این ویروس منحوس این تلاش ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: