کد خبر: 4059695
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۶

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: برخی جریان‌ها و افراد با تطهیر رژیم سراسر منحوس و ننگ پهلوی در صدد خدشه دار کردن حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که ضروری است با جهاد تبیین این موضوع برای نسل جوان روشنگری شود.

ارزش‌های انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سردار علی اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه، امروز، چهارم خردادماه، در همایش فاتحان خرمشهر در آذرشهر بر ضرورت تعریف جهاد تبیین و روشنگری برای نسل جوان کشور تاکید کرد و گفت: برخی جریان‌ها و افراد با تطهیر رژیم سراسر منحوس و ننگ پهلوی در صدد خدشه دار کردن حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که ضروری است با جهاد تبیین این موضوع روشنگری شود.

وی ادامه داد: اگر ارزشهای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان جامعه تبیین شود، کشورمان از هجوم فرهنگی و تبلیغاتی دشمنان اسلام مصون خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش رزمندگان سپاه عاشورا در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر افزود: رزمندگان سپاه عاشورا به فرماندهی شهید مهدی باکری نقش بسزایی در آزادسازی خرمشهر داشتند و جزو نخستین رزمندگانی بودند که به خرمشهر وارد شدند.

وی، عملیات بیت المقدس را از بی نظیرترین عملیات‌های جنگی عنوان کرد و افزود: ایثار و نیت خالصانه رزمندگان و پیروی از ولایت فقیه رمز موفقیت عملیات بیت المقدس بود و در این عملیات غرور آفرین خرمشهر را از دست دشمن متجاوز آزاد شد.

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه جنگ و دشمنی استکبار با ایران اسلامی تمام نشده است تاکید کرد: دشمن بعد از ناکامی در جنگ تحمیلی توطئه‌های مختلفی را بر علیه ایران اسلامی طراحی کرده و باورهای دینی، ارزش‌های اسلامی و ایمان قلبی مردم ایران را هدف قرار داده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه یادآور شد: تبعیت از وولایت فقیه و داشتن بصیرت، تنها راه عبور از فتنه‌های دشمن است و باید رشادت‌ها و ایثار و ولایتمداری رزمندگان و وصیت نامه شهدا به نسل جوان بازگو و تبیین شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: